Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

+23
Henrik
Will Smith
Medija
quarsma7-mitja
dominho
BoRDeR
Erne
Robinho
Žiga
Vlad
N A R A T
Johan
Marksman
RoadMan
tomo
Aragorn
ALinho
Ramos#4
redondo
juanito
merengue
raulito
RoBsOn#10
27 posters

Stran 1 od 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

MoM

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap7%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap70%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 70% 
[ 31 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap0%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap11%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap5%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_lcap0%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Skupaj glasov : 44
 
 

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RoBsOn#10 18.12.07 17:07

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) 23new

FC Barcelona
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Barcelona

vs.

Real Madrid
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Madrid

UVOD
Komaj so se končale tekme v Ligi prvakov, že nas čaka nov vrhunec sezone. To je kultni El Clasico oziroma že 155. veliki španski derbi med Barcelono in Realom iz Madrida.
El Clasico ni samo še en nogometni derbi več. Na tej tekmi zmaga šteje več kot samo tri točke. Že od ranih začetkov nogometa v Španiji je dvoboj med Los Merengues (Real) in Los Cules (Barca) derbi, ki presega nogometne okvirje. Tako Real kot Barcelona predstavljata vsak svojo regijo, ki sta si zelo različni po kulturi in politični opredelitvi. Govorimo o Kastilji in Kataloniji. Za vse Katalonce predstavlja Blaugrana (vzdevek, s katerim Katalonci kličejo svoj klub) ideal neodvisne in samostojne Katalonije, medtem ko v Realu vidijo simbol centralistične Španije, ki si prisvaja njihovo pokrajino. Vsa ta nesoglasja so dosegla svoj vrhunec v času vladanja fašističnega vodje generala Franca, ki je zagovarjal centralistično urejeno Španijo, kjer bi se vse odločalo in dogajalo v Madridu. General Franco je Real Madrid uporabil kot sredstvo, s katerim bi Kataloncem dokazal, kdo je glavni v državi. Marsikdaj so v dvoboju med Barco in Realom prevladovali interesi, ki z nogometom nimajo nikakršne povezave. Še dandanes se točno ne ve, kaj se je dogajalo na tekmi, ki jo je leta 1943 Real dobil z 11:1. Viri, ki so bolj naklonjeni Barceloni, namreč pravijo, da je Francova vojska vdrla v slačilnico Kataloncev in nogometašem grozila s smrtjo, če bodo le-ti poskušali zmagati. Franco je v določenem obdobju tudi prepovedal uporabljanje katalonščine kjer koli v državi. Tako je edini prostor, kjer so se ljudje iz Katalonije lahko pogovarjali v materinem jeziku, postal štadion Blaugrane Camp Nou. Rivalstvo je novo poglavje doseglo pri prestopu Alfreda Di Stefana, kjer sta imela pogodbo z njim podpisana oba kluba, a je tudi s pomočjo že večkrat omenjenega generala Franca nogometaš pristal v belem dresu. Takih in podobnih dogodkov je bilo v preteklosti veliko in ti so samo še poglabljali že tako ogromne razlike na relaciji Barcelona-Madrid. Sčasoma je dogajanje ob igrišču postajalo vedno manj pomembno in je glavno besedo prevzemal nogomet, a vseeno je v zavesti vseh vpletenih ostalo vroče rivalstvo in je včasih ozračje postalo tako napeto, da so zapele tudi pesti. A je vse ostalo na igrišču.

OZADJE TEKME
V poznejšem času ni bilo veliko velikih dogodkov, ki bi pogrevali razlike med obema taboroma, dokler ni leta 2000 iz Barce v Real prestopil Luis Figo, ki je bil takrat gonilna sila Blaugrane in tudi eden izmed kapetanov. Navijači Barce mu tega niso nikoli oprostili. Dokaz za to je bila že prva tekma, ki jo je odigral na Camp Nou. Figa je pričakal sovražen sprejem in številni kovanci, paradižniki, mobiteli ter celo svinjska glava, ki so preleteli s tribun štadiona. Ostali igralci (Luis Enrique, Dani, Celades, Alfonso, Ronaldo...), ki so prav tako zamenjali dresa obeh rivalov v zadnjih desetih letih, niso dvignili toliko prahu, saj ni šlo za ključne igralce ali pa niso prestopili direktno iz enega kluba v drugega. Nekoliko več pozornosti je bil deležen prestop Samuela Eto'oja, saj se ga je Real odkrižal na zelo lahek način in zelo poceni. Razlike so bile med kluboma vedno velike, a nekaj je jasno. Ne Real in ne Barca ne bi bila danes to kar sta, če ne bi obstajalo njuno rivalstvo.

ZADNJI DVOBOJI
V zadnjih nekaj derbijih smo videli veliko zanimivih dvobojev, ki so navduševali ljubitelje nogometa širom sveta. V obeh ekipah so igrali največji zvezdniki zadnjega časa. Zidane, Ronaldinho, Beckham, Figo, Raul, Eto'o, Deco, Rivaldo in Ronaldo so samo nekateri super zvezdniki, ki smo jih gledali na El Clasicu v zadnjih letih. Vsi se spominjamo tekem v polfinalu Lige prvakov leta 2002, kjer je s sijajnim lobom zadel Zinedine Zidane. Seveda pa ne bo šel v pozabo tudi predlanskoletni derbi na Bernabeu, kjer si je Ronaldinho s svojo simultanko zaslužil ovacije osovraženega občinstva. Do sedaj je to uspelo samo še legendarnemu Diegu Armandu Maradoni, ki je kot igralec Barce dobil ovacije na Bernabeu. Morda najboljši dvoboj sta španska velikana odigrala v sezoni 2004/05 na Bernabeu, ki se je končala z Realovo zmago s 4:2. Tekma je navdušila z goli, atraktivno igro, s tempom, izjemno borbo... Torej praktično z vsem, kar naj bi krasilo nogometno igro. Letos bo to prvi El Clasico v sezoni. Lani se je tekma v Madridu končala z zmago belega baleta z 2-0 (strelca Raul in Ruud), na Nou Campu pa je bilo 3-3 (strelci za Real Ruud dvakrat in Ramos; za Barco pa hattrick Messija).

TRENUTNO STANJE V OBEH VELIKANIH
Pri Barci se stanje v ekipi počasi izboljšuje. Še vedno je nekaj težav na relaciji Ronaldinho-Raijkard, toda mislim da Franku ne preostane drugega kot da glavnega "galaktika" uvrsti v začetno postavo, sploh pa po tem ko se je poškodoval Lionel Messi (in ga na El clasicu zagotovo ne bo!). Uspela je vrnitev Samuela Etooja. Trije goli v zadnjih dveh tekmah. To pomeni da si obramba Reala ne sme dovoliti napak.

V slačičnici Reala po mnenju mnogih vlada precej dobro vzdušje, k čemur so pripomogli predvsem dobri rezultati. Ekipa Reala krasi moštveni duh, homogenost in želja po borbi ter dobrih rezultatih. Po mnenju Bernda Shustera je atmosfera z eno besedo "šampionska". Težav s kartoni oz. poškodbami praktično ni. Nekaj bolečin se pojavlja pri Robbenu, toda mislim da ni potrebe za paniko, saj je to pri njemu več ali manj stalnica (na žalost).

VERJETNI POSTAVI
Barcelona: Valdes, Abidal, Puyol, Milito, Marquez, Toure, Deco, Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Etoo.

Real Madrid: Casillas, Ramos, Heinze/Marcelo, Cannavaro, Pepe, Diarra, Sneijder, Guti/Baptista, Robinho, Raul, van Nistelrooy

STATISTIČNE DROBTINICE
- doslej je bilo v La Ligi odigranih 154 derbijev
- na Camp Nou sta se ekipi srečali 77-krat. Barca je zmagala 44-krat, Real 17-krat, brez zmagovalca sta se ekipi razšli 16-krat
- najboljši strelec Reala na El Clasicu je Di Stefano s 14 goli. Od aktivnih igralcev je najboljši Raul (12)
- za Barco je največ derbijev odigral Migueli (13), za Real pa Gento (16)
- igralec, ki je bil največkrat izključen, je Roberto Carlos (2-krat)

PRIZORIŠČE DOGAJANJA:
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Campnounew2


IGRALCI KI SO ZAZNAMOVALI NEKAJ ZADNJIH EL CLASICOV:
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Raul-Ruud_les_avalan_113_goles
Raul Gonzales Blanco, Ruud van Nistelrooy
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Messi_TRIO_magico_3
Ronaldinho, Lionel Messi, Samuel Etoo

HALA MADRID!!!
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 20.12.07 2:30

POČELO JE POČELO

Anti Cule

RoBsOn10 svaka čast!Lepo si spedenal temo. Prst gor


Zdaj pa povejte koga bi raje vidli na clasicu.... Gut,Baptista,Wesly,Gago... Kak naj bo naš trojec na sredini igrišča?

Jaz pravim,da bi bilo najbolje,če bi igrali Marijo,Weslya in Diarro.Wesly se mi zdi v naletu in je IMO boljša opcija kot Gago zaradi zagriženosti,ki jo kaže zadnje čase.Res pa da je Gago že lani odigral odličn Clasico,če se spomnite in zlo pomagal ekipi z njegovim odkrivanjem,ampak v nedeljo bi jaz stavu na veslija že zaradi njegovih prostih strelov in bomb iz 16ke,ki bi znale bit odločilne.Težka je med tema dvema in tu dam prednost Weslyu res samo zaradi prostih,ki so kot Viktorini itd.Marijo pred Baptisto,ker Baptista IMO ni material za Clasico.Se trudi,samo je dovol,da ima že Diarra upizdi prvi dotik... ne rabimo še Baptisto na igrišču.En je dovol.Za Gutija me ni strah,ker tip je u pizdi že cel mesec in čas je,da spet pokaže kok hud metro je on.Na Clasicu se mu je še vedno odprlo.Brez Diarraja pa v nedeljo sploh ne gre!
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by merengue 20.12.07 17:12

Jaz bi dal tako: Iker;Ramos,Canna,Pepe,Heinze;Diarra,Gago,Sneijder/Guti;Robinho,Raul,Ruud.

V glavnem Gago pomojem mora igrati.Ker Diarra-Wesley-Guti se mi zdi preslaba v defenzivi.Žogo bo itak držala barca.Guti na sredini praska jajca in puta nas s svojimi podajami in tekom prerešeta.Ne more biti Mahamadou sam.Tako,kot ima Toure Xavija.Zame je v glavnem vprašanje Wesley/Guti.Nizozemec se bo v vsakem primeru vsaj boril,tudi če bo igral zanič.Z Marijo pa vemo kako je...
merengue
merengue

Število prispevkov : 56
Najljubši nog. klub : R.M.C.F
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by juanito 20.12.07 17:52

Človek, tel si pozabu Baptisto... Gago bo itak sedel, pa čeprav si želim, da bi igral, ampak tu je prej vprašanje ali Marija ali Baptista. Resda je trio Diarra-Guti-Sneijder šibka v obrambi in zato Baptista veliko doda v defenzivi in tam veliko pomaga, kar Guti ne... Lahko pa, da bomo vidli Diarra-Julio-Guti, ampak mislim da bo Schuster dal Sneijdera sigurno igrat, ker je le ta v naletu...

Glavna dilema je pomoje:
-ali Diarra-Sneijder-Guti
-ali Diarra-Sneijder-Baptista

Jaz se bolj za prvo, s tem, da se Gutiju zabiča da mora pomagati tudi v obrambi.... samo... saj vsi vemo, kaki je Guti. Bo pa pomoje napalen do amena.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 20.12.07 20:23

Upajmo,da bo Bernd zrihtal tako kot treba.Bilo kak bo,pred nami je zelo težko gostovanje.Barcelona je definitivno favorit,z ali brez Messia... Igrajo na domačem terenu,kjer bojo imeli fenomenalno podporo vedno vročega pajzla z imenom kampnov lol.Vrnil se je Etoo,ki je hočeš-nočeš edina mora Ikera,igral bo Ronaldinho,ki je rojen za takšne tekme itd.Jaz osebno bi bil super zadovoljen z točko... Zmaga?Hm... trenutno moje mokre sanje,samo kaj več pa IMO ne.V 20 letih smo 1x zmagali in osebno ne verjamem,da se bo to ponovilo v nedeljo... sicer bi dal res vse za to,samo sem pa s piko več kot zadovoljen.Poraz me tudi ne skrbi,ker bomo ostali lideri.Na psiho nam pa tudi ne bo udarlo,ker zgubit v puti ni prepovedano.Farsa bo v januaru po moje slej kot prej padla gleda na to,da gre Etoo na afriško prvenstvo,Messi bo pa odstotn kakšne 7-8 tednov.Danes,če ste gledali revisto,ko je cule pravil,da se je moštvo obrnilo proti Rajkardu ter da ni nič kaj dobro vzdušje v ekipi in to baje zaradi nespoštljivega ravnanja Rajkarda do nekaterih,ki so še pred kratkim bili njegovi ljublenci.V glavbnem... bliža se kriza.Pa pustimo zdaj puto... Upajmo,da se bodo naši čimbolje pripravili in probali iztržiti čim več.

Kot večni pesimist bo moja napoved spet bol slaba za nas... Mislim,da bomo izgubili 3:2 kar nebi bil nič katastrofalnega.Upam,da nas ne nabijejo preveč,če se jim slučajno odpre.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RoBsOn#10 20.12.07 22:42

Skoraj prepričan sem da bomo imeli čast gledat trojec Diarra-Sneijder-Guti. Ne verjamem da bo Bernd dal prednost Gagu, iz preprostega razloga, ker je še vedno "zelen".
Sam bom presrečen tudi s točko, ob primeru zmage pa sem si obljubil da kolikor golov zabijemo, toliko časa bom koma. V čast Real Madridu! Jezik
Sicer pa čaka nas peklenska tekma in poraz ne bi prišel prav. Bojim se da bi nam nekako zbil nekoliko morale in volje pred novimi težkim ciklusom tekem (Zaragoza, Atletico). A pustimo te skrbi za drugič....

V glavnem jaz vse svoje upe polagam v naslednje igralce: Ruud, Robinho, Raul, Guti, Sneijder. To je petorka, ki bo odgovorna za gole. Obenem mora brez napak delovati tudi obramba s king Ramosom na čelu. Če se vse to poklopi se nam ni treba bati.

Marširala, marširala kralja Bernda garda!!!!

HALA MADRID!!!
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 20.12.07 22:59

Jah... glede postave... Sigurni in 110% bodo igrali Iker, Ramos, Pepe, Canna, Diarra, Robinho, Raul in Ruud. Vprašanje je DL. Heinzea so že nekajkrat letos napovedali vsi, pa je igral Marcelo in nikol ne veš... Čeprav bo tokrat ziher igral Heinze...

V vezi pa... Pri Baptisti se je vidlo, da če je na polni motivaciji,je super igračina in bi s Sneijderom bila odlična kompinacija s svojim gibanjem in pritiskom na vezo Barce. Je pa tudi res, da Barca igra na napad in posest in z Gutijem in njegovim zadnjim pasom ima Real ogromno priložnosti iz konter. Barca bo puščala zadaj prostor in to bo za Gutija majka. Pa še Guti se vedno napali na Xavija in Iniesto, ki igrata namesto njega v repki... Tak da... Vsaka kombinacija v vezi ima svoje prednosti, a tudi svoje slabosti... Na Šukiju pa je da ugotovi, kera je najjača...

Ena iz med opcij je tudi ta, da začne s triom Diarra-Baptista-Sneijder in jih ubijemo na tek in borbo, kar je glavna vrlina teh treh igralcev, pol da pa pride Guti v drugem polčasu in začne s svojimi podajami kraljevat proti že malo zjebani Puti.. To bi bla moja taktika... Je pa vprašjiva zaradi tega, ker se ne ve v kaki volji bi bil Guti kot rezervist. Al bi ga napalilo še bolj, ali pa totalno zbilo moralo... Šuki pa mora mal razmišljat glede menjav, kateri igraleci bi dvignili ritem v drugem polčasu. Eden je ziher Robben, od vezistov pa je tega najbolj sposoben Guti (če se mu da, kot lani proti Sevilli, Bilbau, Mallorci...), ker Baptista, če pride v drugem polčasu noter ne bo nič izboljšal stanja...

V bistvu pa pričakujem od Reala samo to, da dajo vsi od sebe maksimum. Če bodo to naredili, potem se mi res jebe za rezultat popolnoma, ker še nikoli nisem bil bolj miren pred El clasicom, kot sem zdaj. Komaj čakam, a se ne bom prav nič sekiral ob morebitnem porazu. Igra se na Camp nou, Real je v vodstvu za 4 točke in žogica je na strani pute... Real bo pod pritiskom v 36. kolu... Takrat pa mi ne bo vseeno, kdo zmaga... A v nedeljo kaj preveč jezen ne bom... Če bo imeli tistih 4,5 porazov na leto in bodo to porazi na najtežjih gostovanjih in bomo ob tem nabiral pike proti malim ekipam, kot do sedaj, potem me za naslov niti malo ne skrbi...

Real Madrid zastava Real Madrid zastava Raul Hala Madrid Real Madrid šal Real Madrid zastava
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 21.12.07 16:43

Guti si je na današnjem treningu zvil gleženj in je zelo vprašljiv za tekmo. Po vsej verjetnosti ne bo pripravljen za Puto...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 21.12.07 17:08

U to pa zna bit jeba.Zvit gleženj ne more bit pošlihtan do nedelje.Mogoče,če ni tako hudo in bi igral pod kakšno inekcijo,samo ne verjamem.Šuki bo z veseljem špilal Baptisto.Zdaj pa me že malo skrbi... Guti bi bil proti puti žiher onfire in zdaj,ko pomislim,da bo igral Baptista,ki ni glih neka glavca,da bi s svojimi idejami/potezami pokončal sredino pute,me je malo zaskrbelo.Proti puti bomo igrali na kontre in zato rabimo zadnji pas,ki ga Žulio nima.Je pa res,da bo pressing na puto z Baptisto hujši kot z Marijo.

Sej mi gre Metro na qurac zaradi njegovega gnilega odnosa,samo če ga pa kdaj rabimo,ga pa na clasicu rabimo.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Ramos#4 21.12.07 19:19

tekma s Barco zna biti jebana[upam da se lahko uporablja kletvice Smiling]

Ampak bom spet ponovil kakor sem na nogomanii: Naj zmaga najboljši,torej Real Hala Madrid

aja...zahvalil bi se še Redondu za povabilo, res odličen forum Worthy Ploska

Ramos#4

Število prispevkov : 1
Registration date : 21/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by ALinho 21.12.07 21:12

redondo je napisal/a:Guti si je na današnjem treningu zvil gleženj in je zelo vprašljiv za tekmo. Po vsej verjetnosti ne bo pripravljen za Puto...

Škoda, samo kaj mormo. Govorilo se je, da ima Real na vsakem položaju 2 igralca, a glih tukaj ko je le Guti res tisti pravi, ki zna dati pas, ravno zdaj poškodovan.
Ma dobro Baptista se je na zadnjih tekmah izkazal, dal bo vse od sebe.
V nedeljo naj pustijo srce na igrišču, da dokažejo vse Kataloniji in Španiji kdo je glavni. Upam samo, da v primeru zmage nadaljujejo z borbenostjo in dobrimi igrami, ne pa da zdaj premagajo Barcelono, potem pa naslednjo tekmo izgubijo oz. remizirajo.

Nedelja bo prava ob 15.00 Inter-Milan ob 19.00 Barcelona - Real, kaj češ lepšega glede na ta da še hrvati prenašajo obe tekmi.
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 22.12.07 12:24

Kaj pravite... smo sposobni osvojit piko z Baptisto,Diarro in Weslyem proti Yaya,Deco,Xavi? Jao me skrbi... Proti puti bo treba igrat organizirano,hitro na sredin in dost kratkih ter hitrih podaj bo potrebnih,tako da če ne bo metrota bi jaz stavil na Gaga,ki šols Baptisto v vseh pogledih,razn v agresivnosti.
Qurba ma zajebano delo Bernd... težka bo.Samo upam,da ne bomo tako brez glavo laufali kot proti Sevilli,ker te bo hitro grdo za nas.Med drugim me zanima kako bo odigral Robson proti Puyolu.Mali še ni igral proti tako agresivnem in hitrem beku letos,tak da upam,da ga ne bo tarzan pojedu.Pepe pa naj iz prve reskira karton in zlomi koleno banani. Smeh šalamala.
Jao sm že žiučn... sam da ne bo preveč sramotno za nas.Nekih 3:0 in petard se mi ne da prenašat.3:2 za barco pa roka!


Nazadnje urejal/a 23.12.07 0:34; skupaj popravljeno 1 krat
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Aragorn 22.12.07 15:34

LP vsem!

Najprej bi se rad zahvalil za povabilo na ta forum, ki je res odlično narejen.

No kar se tiče tekme z Barco me po dolgem času ne skrbi. Verjamem, da bo Schuster tako naštudiral Barco, da lahko, če ne celo zmage, pričakujemo vsaj točko. Mislim, da jih zelo dobro pozna in če jih je lani nabil z Getafami jih bo pa letos tudi z Realom. Prst gor Tako, da jaz ostajam optimist Nasmeh .

Imamo res veliko srečo, da ne bo igral Messi, čeprav po eni strani škoda, ker bi bil derbi še popolnejši, vendar mislim, da Barca tudi brez Messija lahko odigra odlično, predvsem ciljam tu na Eto'o ja in Ronaldinha, ki se bo 100% hotel dokazat, da je še igračina pa pol. Uglavnem mislim, da lahko pričakujemo super derbi.

Kar se tiče veze bi jaz naredil takole: v prvo postavo bi dal Diarraja, Gagona in pa Sneijderja. Upam, da bo Guti naret za to tekmo, da bi vstopil v drugem polčasu in z eno svojo briljantno podajo odločil tekmo v našo korist. Kar se tiče napada me niti malo ne skrbi, ker bodo vsi trije, torej Robinho, Raul in RvN, napaljeni do konca. V obrambo bi pa dal Heinzeja namesto Marcela, ker se mi zdi, da znajo tu izkušnje več narediti kot hitrost. Pa še Heinze je v obrambnih nalogah boljši.

Sicer pa mislim, da nas ne sme biti strah in da lahko od jutrišnje tekme pričakujemo dober rezultat.

HALA MADRID!!! Real Madrid zastava

Aragorn

Število prispevkov : 5
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija, Francija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by tomo 22.12.07 16:51

Porteros: Casillas y Dudek.
Defensas: Pepe, Ramos, Cannavaro, Marcelo, Heinze y Miguel Torres.
Centrocampistas: Diarra, Gago, Robinho, Robben, Guti, Baptista y Sneijder.
Delanteros: Raúl, Van Nistelrooy y Saviola.
Neupoklicani: Salgado, Soldado, Codina, Drenthe, Higuaín, Metzelder, Balboa.


Guti je zraven, zanimivo da tokrat ni Metzija in spet ni Higuaina...
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 22.12.07 17:03

Haz is on fire!!

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) 1518e17288gutip

Jutr mora začet, ker na takih tekmah ni šans, da se bo vlaču ali igral slabo... To so njegove tekme... Atletico, Villarreal, Valencia, Barca...

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) 1518e17288rpschuster3p

Pa še Šuki ga slavi danes...

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) 1148517288gutiyrobinhop

Od teh dveh mojstrov bo po moje največ odvisno. Če se bosta borila, pokrivala prostor in če bosta imela navdih, pol bo to užitek gledat!
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RoBsOn#10 23.12.07 0:26

Upam da nam uspe podvig in da če ne drigo odnesemo vsaj celo kožo iz Barcelone. Remi bo OK, zmaga ekstaza sreče, poraz pa....
Pomembno je da ga zabijemo prvi, kajti v nasprotnem primeru, mi bi se nekoliko bolj odprli, Barci bi se usrala 1-2 polšansi in polčas bi bil 3-0. Zalosten

Verjamem da nikomur ne bomo mogli očitati borbenosti, ker vsak igralec gre v tako tekmo 200%. Zdaj je edini dvom kakšna bo dnevna forma. Guti tudi letos dela po sistemu toplo-hladno. Po nekaj hladnih predstavah je zdaj IMO čas za eno toplo/vročo.

Presenetljiva je vest, da v prvi postavi Barcelone morda ne bo Deca in Ronaldinha: ''Mislim, da ne bom igral. Tako se zdi od četrtkovega treninga naprej. Nič še ni dokončno, vendar jaz tako slutim. Mislim, da bo tudi v primeru Ronaldinha podobno,'' je v enem izmed intervjujev izjavil portugalski zvezdnik Deco.

Vir: nogomania

Torej od el clasica nas loči dobrih 20 ur. Upam da Barco zavijemo v črno ampak ne nekako posrano (čeprav tudi nimam nič proti Smiling ) ampak na Federejev način-tako da jih odpihnemo kot Valencio in yellow submarine.

Moja napoved: 3-1 za Barco (sorry sam nisem optimist) Žalosten
HALA MADRID!!!!!!!! Anti Cule Real Madrid zastava Real Madrid šal Hala Madrid Raul Real Madrid zastava Real Navijac


Nazadnje urejal/a 23.12.07 14:58; skupaj popravljeno 1 krat
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by juanito 23.12.07 3:03

Danes je El Clasico.

Zvija me že nonstop... takole napet nisem bil že dolgo časa.

Točka bo uspeh fantje, poleg tega nismo pod nobenim pritiskom.

Lahko noč
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RoadMan 23.12.07 13:03

Merengueji, še osem ur nas loči do tekme. Jaz sem živčen že par dni, ampak danes pa točno vidim da bom z živci čisto na robu. Dajmo, gremo po zmago in + 7. HALA MADRID!!!!
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 23.12.07 13:26

Fantje,fantje... treba je z rezervo,da ne bo pol razočaranja.Danes je treba bit realist in realno gledano je težko prit puti do živega na njenem stadionu.IMO Računat na zmago bi bilo pretirano,ker tak dobri pa spet nismo,da bi kr vse mleli.Samo spomnite se Seville.Jaz še vedno pravim 3:2 za puto in roka.Se ne bom sekiral... vsaj tedn dni ne.
Smo pa mi danes v bistvu pod istim pritiskom kot puta,pa če tudi imamo prednost.Upam,da smo pod pritiskom... Če pridemo po tej tekim na piko,pol smo po dveh krogih lahko 3.!Čaka nas Zaragoza in Patetiko pri njih in z eno piko prednosti smo lahk kasneje takoj za pateti.Zato ni danes nič sproščeno.Mi moremo bit pod še večjim pritiskom,ker v bistvu moremo odigrat nulo IMO,če hočemo še vsaj nekaj časa po novem letu bit na prvem mestu..Oziroma smo na istem kot puta.To je pač moje mnenje... eni bote rekli,da je pritisk na njihovi strani,jaz pravim,da je na obeh enak.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Marksman 23.12.07 13:41

POMEMBNO VPRAŠANJE: Kdo bo v Lepi žogi???
Marksman
Marksman

Število prispevkov : 27
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RoadMan 23.12.07 13:49

Fantje,fantje... treba je z rezervo,da ne bo pol razočaranja.Danes je treba bit realist in realno gledano je težko prit puti do živega na njenem stadionu.IMO Računat na zmago bi bilo pretirano,ker tak dobri pa spet nismo,da bi kr vse mleli.Samo spomnite se Seville.Jaz še vedno pravim 3:2 za puto in roka.Se ne bom sekiral... vsaj tedn dni ne.

Ammm, tudi jaz vse skup jemljem z veliko rezervo. Takoj podpišem za nulo. Tudi poraz nebi bil nič nepričakovanega in nič tragičnega.

Ampak treba je it na zmago. Ekipa je tega sposobna in čeprav bo zelo težko, se čudeži v športu dogajajo.

Rezultat: 6 : 7 ( Ruud2x, Raul, Ramos, Robinho2x, Sneijder/Baptista Jezik


EDIT: kako mislite da bo vplivalo rojstvo sina na našega malega brazilca? Jaz osebno upam da so se ga šli nekam nasekali in da bo spet tisti robinho, ki je bil po condome party v braziliji Nasmeh

HALA MADRID!
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by tomo 23.12.07 14:05

Pr puti ma probleme z poškodbo Marquez, tko da je uprašliv in bo mogoče namest njega igral Zambrotta in Puyol na DC... to bi bil velik plus za nas, ker bi Robinho pomoje Zambrotto pojedu, ob Puyolu pa Robinho IMO ne bo imel šans...
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Johan 23.12.07 14:19

Se strinjam z raúlom, danes je treba bit realist. Jaz osebno bom zadovoljen z dečki, če bojo v Barceloni dali vse od sebe, igrali najbolje kar zmorejo, ter da nas Barca danes ne osramoti preveč. O zmagi ne bi govoril, ker bo pač fantastično če bomo zmagali, za remi podpišem če si ga zaslužimo, poraz pa ne bi bil tragičen, če nas ne bi nakantali, ali če bi bili boljši in nesrečno izgubili. Skratka, samo hočem lepo igro naših, da se ne bomo preveč zaprli, ter čimboljši rezultat naših. Rooling eyes

Ramos: We Can Hurt Barcelona - Upam, da res. Opala


Mam pa tak filing, da nas bo Schuster presenetil s Marcelom ali Torresom v 1. postavi, ter mogoče še s kakšno Baptisto..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 23.12.07 14:25

Johan je napisal/a:Mam pa tak filing, da nas bo Schuster presenetil s Marcelom ali Torresom v 1. postavi, ter mogoče še s kakšno Baptisto..

Upam,da ne bo podpisal poraza že pred tekmo.Upam,da ni tok nor. Za Marcela še nebi bil tok presenečen,ker se mi zdi,da je Bernd zapaljen v njega.Samo IMO bi bil Marcelo na tej tekmi velik minus,ker v obrambi nima pojma in danes bo treba branit.Hainze obvezno!Torres je šala(za clasico na levi...smo vidli lani Messia kaj mu je delal)... Če pa bo igral Baptista pa lahk gre vse v qurac... sploh ne bom tekme gledal.Sej je dober in ga mam rad,samo tip ni material za Clasico,pa je kak je!
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by N A R A T 23.12.07 14:43

Evo še dobrih 5 ur jz sem pa že živčn k da bi že igral. Če bo obramba Ramos-Canna-Pepe-Heinze se ne bojim ne opice ne Superzobka in ne dinizavra. Glede veze pa je malo drugače. Zdej če je Guti resno poškodovan potem smo v riti. Razen če se bo torjec Diarra, Sneijder in Baptista poklopil. Konec koncev je Sneijder mož ki bo moral zaposlovati napadalce in za njegov zadnji pas me ne skrbi prav nič. Baptista in Diarra bi grizla na sredini in mislim da jih znata pravit ob živce. Glede napada pa je vse kristalno jasno. Robinho upam da ima dan in da pokaže kdo je trenutno najbolj vroč v Španiji. Raulova bornenost je zagotovljena, prav tako Ruudova zadetek pa mislim da ob napadu RRR ni vprašaj...

Real Madrid zastava
N A R A T
N A R A T

Število prispevkov : 21
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenska
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 4 1, 2, 3, 4  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu