Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

+23
Henrik
Will Smith
Medija
quarsma7-mitja
dominho
BoRDeR
Erne
Robinho
Žiga
Vlad
N A R A T
Johan
Marksman
RoadMan
tomo
Aragorn
ALinho
Ramos#4
redondo
juanito
merengue
raulito
RoBsOn#10
27 posters

Stran 4 od 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

MoM

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap7%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap70%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 70% 
[ 31 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap0%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap2%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap11%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap5%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_lcap0%17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Skupaj glasov : 44
 
 

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by ALinho 24.12.07 1:00

Henrik je napisal/a:Zdravo, fantje - feliz navidad y feliz ano nuevo... v katero gremo s 7 Prst gor

Tako se govori! Vidim da si se registriral, pa welcome.

Will Smith:
Najlepše darilo za moj roj dan za 5 dni

Jaz ga imam v torek za božič, najlepše darilo mi je prinesel!
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by BoRDeR 24.12.07 1:08

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 10031010712211753250-1-7-3-1
"This was a great game, one impossible to forget. I felt great. My goal was important, but this isn't an individual victory, but a triumph of the entire team. We won thanks to the unselfishness of every player and the great team effort we all did. I felt something extraordinary collectively speaking and something impossible to describe on a personal level."

"That was naturally one of the most important goals in my life and I know I will never be able to forget it. I am very satisfied with it and with the victory, but we must remember we haven't won anything yet."

"We have to continue fighting hard in every game in order to be at the very top in all three competitions. It is symbolic and beautiful to be winter champions, but there is still a long way to go in the League."

LEGENDAAAAAAAAA!
Tukaj se vidi, da mu veliko pomeni sveti dres! Najpomembneje pa je, da se zavedajo da ta zmaga še ni prinesla prvenstva! Smo pa storili velik korak naprej pred konkurenco!

BoRDeR

Število prispevkov : 12
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 24.12.07 1:31

Mam eno uganko...

Kdo je Camp Nou Grinch'??
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 24.12.07 2:47

Odlična borba vseh. Res neverjeten užitek je blo gledat vseh 11 + celotno klop, kako diha kot eden... Šuki je pa itak največji jebač... Vse ostalo ste itak že povedal...

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Barca-rma8

Zame najlepši trenutek tekme... Kak je Canna lepo potulu R10 v glavo... Canna je vse bolj naš in kmalu ne bo več sanjal o povratku v rodno Italijo...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by djmato 24.12.07 3:17

Wuuuhuuu kako darilo za božič Prst gor
Usi so dans igrali na nivoju kot se spodobi igrati za sveti beli dres. Ka je Robinho Puyolu delu hahahaha Anti Cule Pepe itq car dans, San Iker...a je sploh potrebno kej napisat? Mislim da ne.
Tak mamo +7, januar bo jeben sam če je Barca padla na školjki se niti ne sekiram kaj preveč Real Madrid zastava Real Madrid zastava Real Madrid zastava


Nazadnje urejal/a 24.12.07 13:57; skupaj popravljeno 1 krat

djmato

Število prispevkov : 6
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by dani 24.12.07 12:43

Pozdravljeni,

Zmaga Reala, upal sem na remi, ampak izšlo se je še bolje. V taktičnem smislu smo jih nadigrali. Lepo smo zaustavljali njihove napade, Ramos je naredil ogromno dela in je popolno zaustavil Ronaldiniha. Tudi Iniesta je bil zaustavljen. Za Pepeta pa tako in tako nimam besed, odlično.
Baptista je izkoristil ponujeno in zabil, sem prav vesel zanj, je pravi igralec in Šusti mu bo, upal dajal vse več priložnosti.

Super pred božično darilo!! Real Madrid zastava

P.s : Moj prvi prispevek, odločil sem se,da se vam pridružim Nasmeh Lep dan vsem!

Real Madrid šal
dani
dani

Število prispevkov : 1
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Reprezentanca Slovenije in Srbije.
Registration date : 24/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 24.12.07 13:10

Evo mene... Po naspani noči s trezno glavo bi se rad prvo zahvalil Božičku.Hvala stari za to darilo in da si pobelil božič. Poljub

Takšne tekme pa že dolgo ne... Ne sam,da smo zmagal,razbili bi jih lahk kot 5dek pariške.Svojo igro smo jim vsilili in tipi nam niso mogli prit do živega.Od zdaj naprej se Etooja ne bojim več,ker ga Pepe pospravi v žep za celo tekmo,debeli je debeli,Messia pa žal ni blo,da bi jih rešil tako kot lani,ko bi mogli pušit.Takega apa pa že res dolgo ne... kr težko sem dihal med tekmo.In če vam po resnici povem sem razočaran,ker včeraj bi lahk zmagali s 4:0!Baptista je car,legenda,solđer in vse,samo predstavljajte si včeraj zadnji pas Marije kako bi jih razpokaral na delčke.Puta je lahk srečna,da ni blo Gutia,ker bi ene 3 goli več padli.Ajd... tipi niso meli Messia... bi pa blo pač 2:3 za nas. Zaprte oci

Igra je bla zelo fizična in taktična... zdaj če je to recept za puto pol OK,ker drugač ni bil nek atomski fuzbal.Pokazal smo puti in celticu kako se brani in zapre dol tole golazen kr sredi njihovega stadiona.Bernd je taktično posexal surinamca na suho v rit.Bernd se je izkazal za genialca in velik del zmage gre njemu za pripisat,ker je res izbral ultra jebeno taktiko.Bravo švaba!

Iker je bog!Ramos je King in včeraj je čez celo desno stran igrišča ter čez ronnia pisalo THE KING!Do poškodbe je bil prefektn.Hainze je bil solidn tako,da ni nihče od barce mogu vletavat po levi.Ste vidli Puyola in Abidala kako sta samo 1x do 2x šla preko svoje sredine.Puyolčina je bil posran pred Robsonom,da ga le ta nebi nategnu na suho.Sam ga je vseeno.Canna je končno začel kazat tele zlate jaje njegove,ki so mu prinesle ZŽ.Tako dalje makaronidebolognese.PEPE.... PEPE.... PEPE...AAAAAAAAAAAAAAAA.... Tip je KING2 Smeh ... Verjetno že zdaj najboljši branič na svetu.Etooja je pojedu živega.Dobesedno poslal v kot in naj gleda v steno.Nič od nič... tak se to zapre.Pepe je bil edini,ki si zasljuži čisto 10ko in to sredi WC školjke.

Naša sredina je bila pridna.Diarra... oj stari Diarra.Pogrešal sem te,a ti si legenda in veš kdaj se moreš vrnit.Puti uniču skor vsako igro,polomu vse igralce in pokazal Yayiyayyu,da še bo mogu malo žgančekov papat,da bo 1x dober DM.Tip jih je enostavno natepaval.Wesly bulldog Sneijder.Verjetno med redkimi fuzbaleri,ki so bili v mladosti ulični pretepači oz. se pretepali za mesto na igrišču.Včeraj se je vidla tale trdota teh batin,ker z slabšo igro( z njegove stvari) je vseeno poskrbel,da je Deco bil izgubljen in nenormalno pomagal pošasti v obrambi.Tole leglo psov,ki jih imamo na sredini je zlata vredno!Ne moreš,ker preveč grizejo.Baptista hvala ti za golazo.Se opravičujem za komentare pred tekmo,sam jeba... Pokazal si mi,da sem v zmoti.Uspelo ti je na Clasicu in s tem si definitivni zasljužiš ta dres še vsaj za 3 leta!

RRR... hjah... če bi še to delovalo bi bila verjetno petarda,ker Ruuda pa res ni mel vredi naštelane noge včeraj.Tisto kar sta zmutla z Baptisto za gol je blo vredno 57mio €,drugače pa bol slabo Ruuda.Slabše kot druga dva RR,ker je imel kr nekaj 90-100% šans,a jih zjebal.Robson je imel kr nekaj dela s tarzanom,a je na koncu končal kot zmagovalec.Verjetno je bil mali bolj neviden zaradi odsotnosti Marcela,ki mu velik pomaga v napadu.Raula borbeno ampak vseeno dokaj nevidno.Je pa res,da je pokazal par jakih potez... na koncu sta se z Ruudom lepo jebala puto v glavo,a je na koncu vanGol zjebal podajo.Škoda... bi lahk blo še bol boleče za puto.

Menjave so bile OK.Guti je zgleda malo bol nalomljen,ker drugač bi igral.Gago je dodal še več stabilnosti na sredini in tudi Robben ni slabo odigral.Bi ga mogoče dal prej v igro,ker v 5 min je težko kaj naredit.

V glavnem.... dali smo jim sredi barcelone.To jih bo bolelo še kr nekaj cajta. Prst gor Včeraj smo jim pokazali kako igrajo prvaki,ki imajo tigerski odnos.Včeraj smo jim pokazali tisto kar njim manka in to je moštven duh.Igrati kot ekipa.Tega v barci ni od kar so postali novi španski galaktiki!


!!!HALA MADRID!!! !!!PUTA BARCA!!!

Real Madrid zastava Real Madrid zastava Real Madrid zastava
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by soki jr. 24.12.07 13:48

Pa da še jaz nekaj povem po prespani noči. Sicer še vedno težko kaj povem, ker to kaj smo jih včere naredli...adijo ne...sredi Camp Nou-a smo jih dobesedno razsuli. Dečki so se borili kot levi in hvala jim, da so nam polepšali božič in seveda, da so ga polepšali tudi sebi. Glede igre...kaj rečti...čestitke Berndu. To mislim da je potrebno najprej narediti. Odlična taktika, lahko reče kdo kaj hoče, ampak sredi putalonije se ni najboljše iti naigravat z njimi. Mislim, da smo odigrali zelo pametno, lepo prepustili žogo barci, nato pa jih samo pokončali z našimi protinapadi. Škoda da ni padel še kak gol več, da bi bila sramota še večja, pa dobro. Že zmaga sredi putalonije je dovolj velika. Glede igralcov...človek nima kaj za rečti. Tako se bori za sveti dres in mislim da je včeraj to igralo ključno vlogo...za vsako žogo so se vrgli na zobe in na koncu se nam je izplačalo. Izpostaviti nekoga je težko, ker so bili včeraj briljantni prav vsi. Od Ikerja - mimo njega ni poti v mrežo, cela obramba je delovala vrhunsko, sredina prav tako, pa vse do Robsona, ki se je malo že norčeval iz tarzana, vendar na koncu vseeno mislim, da je bil najboljši Pepe. Brez komentara...puba je nor Worthy Pa včeraj mimo njega ne bi prišla niti miš, ne da še neki eto. Vse je pojedel. Res je nor Real Navijac Mogoče malo manja vidna ostala 2 R-ja. Raul še mogoče, Ruuda pa ni deloval najboljše. Pa dobro, borilo so se vsi, pike pa so tu!
Še enkrat hvala celi ekipi pa na koncu tudi čestitke huliu...končno je začel igrat in mislim da se je za priložnost zahvalil na najlepši možni način. Majster hulio Worthy

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!

Mafia Real Madrid zastava Hala Madrid Real Madrid zastava Real Madrid zastava
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 24.12.07 14:45

Točn tak, k je Raulito napisal... Tako sem jest tekmo vidu povsem edentično...

Putalonci so se pa hvalil, kako varko nam pripravljajo z vsemi zgodbicami o R10, da je to namerno zavajanje Reala, ki mu bo Šuki nasedel...

Jajaja... Šuki je naredu varko, ko je polomljenega Gutija dal v ekipo za tekmo z obrazložitvijo, da je povsem 100% pripravljen za celo tekmo (tak Šuki na konferenci pred tekmo). Valda cel svet pričakoval Haza na igrišču, a potem vse kontra. Baptista zabije golazo, Guti pa lepo pije pijačo ob igrišču in spodbuja soigralce...

Pa nasploh celi klopi en Worthy Marcelo, Dudek, Guti, Saviola, Gago, Robben in Torres so skozi spodbujali, bili enako veseli zadetka, kot vsi na igrišču, nobene fovšije med njimi...

Pa neka stvar mi ni jasna... Zakaj Raul zaživi v polnem sijaju s svojimi "ole" potezami vedno šele v sodnikovem podalšku. Kok tekem je že blo tako, da je tekla 90. minuta, Real vodi on pa začne s petkami, bicikli, tuneli... in mirno zadržuje žogo. Zadnje čase pa se mu pridružeuje še Ruud, da potem izvedeta še ene par lepih dvojnih podaj za desert...

Zmagal so pa tudi naši bratranci Espanyol in to nad Petiticom v gosteh. Skupaj smo v črno zavili Puto in Patetico Real Navijac

Prihajajo neke novice tudi, da naj bi zmago zelo bučno proslavil tudi Beckham na svojem domu včeraj zvečer Ocalar

Še en par lepih komentarjev...

Este es el clima de un equipo campeón, el mejor del siglo XX. Y del XXI, XXII, XXIII...

El Barça, a 7 puntos. El 7 de Juanito Maravilla, del Buitre, Raúl... ¡Feliz Nochebuena!

Zmagal so tudi še enkrat več naši košarkaši, ki pravatako posiljujejo celotno Španijo in so v vodstvu lige...

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Baptistanavidad
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by ALinho 24.12.07 15:31

http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=37196

Dober članek o včerajšnji tekmi.

Pri Sportu menijo, da Real ni slavil zaradi boljše igre, temveč zaradi boljše taktike in fizične pripravljenosti.

Pred sezono smo še debatirali, da bi naj Schuster več posvečal sami taktiki in igranju kot pa fizični pripravljenosti. Potem pa tisti prestop kondicijskega trenerja, pa smo dobli vse. Za to zmago ni zaslužen le Schuster, ampak vsak pomočnik, vsak zdravnik, fizioterapevt, pa še sevda vsi igralci.
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 24.12.07 18:20

Zdele sem si še enkrat ogledu tekmo in vidu en detajl, ki mi je zelo padu v oči... Teče 35. minuta, Barca ima tiste 2 veliki priložnosti, ko jih je Iker brez težav ubranu in se je poškodval Ramos, ki je dobu po tetivi. In tisti čas, ko so zdravili Ramosa je kazalo Rijkkarda, ko razlaga Decu, v ozadnju se pa vidi, kako Guti prime 2 flaški, gre do out linije in k sebi pokliče Sneijdera in Baptisto, ter obema da pijačo in deli nasvete oz. se vsi trije med sabo menijo kako naprej igrat. Pol si še vsi trije dajo roko, Guti vzame flaške in se vsede nazaj na klop... In v naslednji akcij golazo Baptiste Smeh

To je to! To je moštveni duh, ki bo premagal vse težave in probleme!! In zato tudi ob slabih igrah zmagujemo in se rešimo iz vsake mini krize! Worthy Worthy

Res sem ponosen na to ekipo. Zaradi iger, ki so vedno bolše, zaradi zmag in zaradi odnosa in obnašanja te ekipe!!

Hala Madrid Real Madrid šal
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by dominho 24.12.07 20:58

Točno tako,Redondo. Ekipa diha kot eno in to je tudi eden od pogojev za dobre rezultate.Predvsem pa je res lepo videti,kako se igralci spodbujajo med sabo in skupaj proslavlajo zadetke in zmage.Nobene sebičnosti,vsem je na prvem mestu uspeh ekipe. S takim entuziazmom,ki so ga kazali včeraj nas bo zelo težko premagati.Če pa komu ob takšnem našem pristopu uspe,mu pa lahko brez dvoma mirno stisnemo roko in priznamo,da je bil bolši.

Tudi jaz sem ponosen na to ekipo in ta teamski duh!!! Worthy

dominho

Število prispevkov : 29
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 24.12.07 20:59

V zadnjih sedmih letih je Puta samo 1x zmagala v WCju.Zlo dobra statistika. Ocalar Jim zgleda ne ležimo na njihovem terenu. Nedolzen
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Robinho 24.12.07 23:06

EN avatar če kdo rab, zanimiv... Smiling


17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 3lx-roonyc


by: iceman
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by RVN 17 25.12.07 19:25

Lep pozdrav vsem! Sem nov na forumu, sem dolgoletni navijač Reala in sem se odločil, da se bom pridružil vašim zanimivim debatam.

Res, da je tekma že mimo toda vseeno vam moram povedati o tej tekmi veliko zanimivega, saj sem si jo namreč ogledav v živo, sredi Putalonije, na Camp Nou. Nasmeh Res izjemen dogodek, ki so mi ga še polepšali igralci Reala sami. Moje daleč najbolše božično darilo do sedaj.

Kaj povedati o tekmi. Moram priznati, da nisem imel glih najbolšega sedeža (sedeli smo že v 2.vsrti) in zaradi tega tudi nisem čisto dobro videl vsega dogajanja. Vseeno pa sem zelo lepo videl najpomembnejši trenutek na tekmi; golazo Zveri. Kajti sedeli smo točno za golom, iz katerega je Valdes kasneje pobral žogo. Res neverjeten občutek. Res, da se nisem mogel veseliti na polno, sm sem biv že zadovoljen s tem ko so za nekaj časi vsi Putalonci čisto obnemeli in utihnili. Kolikor sem videl smo zasluženo zmagali, Barco smo predvsem taktično nadigrali, če pa imaš na golu še Ikerja,ter v obrambi Pepeta pa itak tekme ne moreš izgubit.

Opaziv sem še nekaj, kar se sicer na TV-ju ne opazi. To enotnost med igralci Reala. Vsi za enega eden za vse. Celo tekmo spodbujanje, komunikaciranje, varovanje hrbta, tudi rezervna klop se je veselila, spodbujala ostale. Res pravi timski duh Smiling In tudi zaradi tega smo sedaj tam kjer smo. Zasluženo na vrhu.

Torej vsak navijač Reala in barce bi moral vsaj enkrat doživeti el Clasico, to je res neverjetna izkušnja, pravi užitek in kot videti sem še vedno poln vtisov (pozitivnih seveda). Seveda pa sem si kupil še par stvari; lepo trenirkico od Reala, kapo, šal, pa žogo od Barce, ščitnike od R10,... Ocalar
RVN 17
RVN 17

Število prispevkov : 3
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Johan 25.12.07 19:34

RVN 17, hitro v to(klik) temo in nalepi slikce iz Španije.. Nasmeh
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by raulito 25.12.07 21:31

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 B6028cfce8437feef481c871f01504dbo

Raulito Ponosen
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by redondo 25.12.07 22:27

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 New-picture

Hahaha... Tista gruča merengueov je na trenutke preglasila cel sekret...

Real Madrid zastava Real Madrid zastava Anti Cule Anti Cule
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007) - Page 4 Empty Re: 17. krog - Barcelona vs Real Madrid (23.12.2007)

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 4 od 4 Previous  1, 2, 3, 4

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu