Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

+24
Marcelo
Vlad
ALinho
Erne
quarsma7-mitja
merengue
alesinho
dominho
KapoDol
Sergio
Iker-CaR
RoBsOn#10
juanito
Marksman
Kopovsky
redondo
Will Smith
Madridista
Robinho
tomo
Žiga
Guti.HAZ
raulito
Johan
28 posters

Stran 3 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 17.12.07 21:33

Uporabnika madridista4ever ne najdem v bazi podatkov uporabnikov na tem forumu,..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 17.12.07 21:36

To sm tut jest že opazu, sm tut jest sm se hotu napru registrirat kot tomo, pa sm ponesreč napisu napačn mail, pa sm se potem še enkrat pa se nism mogu ker je tomo kao zaseden in sem zdej tomomadridista :confused


Nazadnje urejal/a 17.12.07 21:44; skupaj popravljeno 2 krat
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 17.12.07 21:41

Pa naj še on naredi enako. Zaprte oci
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 17.12.07 21:42

Ma problem rešen, registriral sem se na en drug mail in je prjel... no na nogomanii sm biu madridista4ever


madridista4ever nism mogu met, madridista tut ne, ker je že zaseden, bom mel pač zdj tegale.


Drugač pa lepo tole zgleda, nimam besed, edin novice in prestope bi lahko v eno temo združil... drugač je mal preveč razdrobleno, se mi zdi.


Drugače pa... Worthy pa ful dobri smejkoti so.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 17.12.07 23:22

Res Johan... daj še nekoga,ki se spozna na te zadeve(robinho=cicinho) za admina,da ti pomaga malo popravit tale forum,ker je mali kaos... kr neke teme,oziroma po več istih.Zdaj se je NM vrnila in če hočemo ta forum obdržat,ga moremo malo spedenat.En admin ni dovol...
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 17.12.07 23:31

Čakam Davida na MSNju pa ga ni skoraj nič gor ali pa se nikoli ne dobiva, tako da ne vem če je za.
Drugega pa ne poznam, da bi se spoznal na takšne stvari(merengujevca jasno), jih pa iščem.
Tako da, če kdo obvlada forume pa te fore, naj se javi ali tukaj ali meni na ZS... Pa Robinho napiši če si za da te dodam za admina, da boš pomagal malo vizualno pa te fore na forumu obdržat, popravit, ker vidim, da na reddevils forumu obvladaš. Nasmeh

Sicer pa sem mislil ta forum kot zasilni izhod, potem pa ko najdemo enega merengujevca g33ka pa bo naredil domeno, mi bomo pa zbrali denar pa te fore pa bomo pač stran vzdrževali, ni panike..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 17.12.07 23:40

To je treba čim prej... hitro dnar zbrat in gremo.To je treba na noge postavit,ker nas je vedno več in enostavno je treba imet forum samo za realovce.


EDIT:Treba bo začet pazit,ker slej ko prej bodo prišli tudi čuleti na ta forum,tko da... jaz že imam sumljivce na listi.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 17.12.07 23:48

Ni panike, ban lista je vedno odprta. Smiling

Itak je Aleninho že videl ta forum po "moji krivdi" na NM tako da bo kmalu pršlo par čuletov sem gor.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 17.12.07 23:50

Takoj benat te gnoje... Sej če bo kak pod krinko bo slej ko prej padu,ker ne bo mogu dolgo prenašat konstantnega špukanja po barci. Zaprte oci Single fuck
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 18.12.07 0:23

Raulito je napisal/a:


EDIT:Treba bo začet pazit,ker slej ko prej bodo prišli tudi čuleti na ta forum,tko da... jaz že imam sumljivce na listi.



What the Fuck Upam da s tem nisi mislu mene ker sem napisu da mi je sumljiv Franco...


Vidim da nas je vse več, odkar Nogomania spet deluje...
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 18.12.07 0:24

Ne,ne,ne........ Smiling Bodi brez skrbi. Požmrk Nasmeh
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by RoBsOn#10 18.12.07 0:26

Fantje, lep pozdrav

Naš forum je bogatejši za enega člana-to je mene! Smiling

Sicer pa na nogomaniji se imel nick figo#7. Hvala tomotu in raulu (oba z NM), ki sta mi poslala link do novega foruma.

Sicer mi pa je forum kar všeč. Smiling Pohvale ustvarjalcem

HALA MADRID!!
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 18.12.07 0:30

Kam je šel chatbox Zmesanec
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 18.12.07 0:34

Ni bil nič aktiven pa sem ga odstranil, pa mamo temo Blodanje sem mislil..

Dodam nazaj chatbox?
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 18.12.07 0:37

Bo blodnja kr vredu.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 18.12.07 0:37

Zdej ko nas je več mislim da bi bil bolj aktiven, še posebi ko so tekme da se ne piše brezveznih postov ala Goooooooll 1-0, nevem edin uno je bedn ko se morš vsakič prjavt chatbox, a se da tak nardit da bi bil avtomatsko prjavlen ko prideš na forum?
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 18.12.07 0:43

Ker je free verzija foruma, mislim da ne ali pa ne najdem.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Iker-CaR 18.12.07 1:16

kir Realov Mod je bil na NM, ko se je sesula? da neboš še tukaj kaj zafrknil Smiling kje je španski nogomet pod ostali klubi?

Iker-CaR

Število prispevkov : 3
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by raulito 18.12.07 1:25

Baje ni bil realov... baje je bil vsega kriv nek hlapček Aleninho,ki je bil putin mod. Single fuck Puti klub,puti mod. Laughing out loud


Nazadnje urejal/a 18.12.07 1:38; skupaj popravljeno 1 krat
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Robinho 18.12.07 1:33

tomomadridista je napisal/a:To sm tut jest že opazu, sm tut jest sm se hotu napru registrirat kot tomo, pa sm ponesreč napisu napačn mail, pa sm se potem še enkrat pa se nism mogu ker je tomo kao zaseden in sem zdej tomomadridista

Baza je tako zgenerirana, da če de registrira neko uporabniško ime in se le-ta ustrezno ne potrdi, potem izgleda kot da določenega uporabniškega imena ni na forumu, a ga baza vseeno vzame za "svojega"...
To je phpbb3 an,...


tomomadridista je napisal/a:EDIT: pa madridista4ever iz nogomanie se je hotu registrirat in mu ni poslal aktivakcijskega maila in me je prosu da nej sporočim da nej eden izmed modov pobriše njegov nick al pa da mu pošle un mail ker zdej ko se hoče še enkrat registrirat mu napiše da je nick že zaseden...

Zgoraj omenjeno...

Pa še nekaj registracija je najbol priporočljiva preko gmaila, ker je najbol stabilen...
Takoj ob registraciji forum pošlje "signal" v obliki maila, in če je vmes kakšen zaplet se vse skupaj ustavi...
Posebno hotmail velikokrat zataji glede tega... gmail pa izvira iz googla in že zaradi zamega nadzora "singal" pride k njemu v nekaj sekundah...


Sicer pa je v administraciji glede registracije vse nastavljeno tako kot bi moralo biti, tako da glede tega ne bi smelo biti težav.


LP
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Robinho 18.12.07 1:36

Iker-CaR je napisal/a:kir Realov Mod je bil na NM, ko se je sesula? da neboš še tukaj kaj zafrknil Smiling kje je španski nogomet pod ostali klubi?


Kdo je rekel da je bil kriv kakšen Realov mod?

Zadeva vse od posodobitve ni in ni mogla stati stabilno, a kdor visoko leta nizko pade...
Nekdo je hotel solo nekaj "računati", pa je pred časom dobil rezultat... Rooling eyes


p.s.: se opravičujem za dvojni post, a se mi smešno zdi da kar iz nekje prihaja da je kriv nek Realov mod... Prst dol
Sicer se pa ne rabite sekirat glede NM... Nedolzen
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Sergio 18.12.07 15:40

haloo Madridrižani!!
Res hvala za ta forum da ste me obvestil(redondo,Raul)
na nogomomani sem mel nick Mahamadou...upam da ksno pametno kdai rečemo in pa HALA MADRID!!
Forumu pa svaka čast,mi je res zelo ušečen! Worthy
Sergio
Sergio

Število prispevkov : 12
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by KapoDol 18.12.07 16:59

Hvala za obvestilo. Res odlično postavljen forum. Tu mislim razdelitev na posamezne teme.

Aja sem pa robinho iz nogomanije, ampak je nick bil tu že zaseden Žalosten
KapoDol
KapoDol

Število prispevkov : 5
Age : 38
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Iker-CaR 18.12.07 17:22

Robinho je napisal/a:Kdo je rekel da je bil kriv kakšen Realov mod?
tako mi je nekdo omenil... da naj bi realov Mod nekaj ustvarjal, zato so ga takoj, ko se je forum začel sesuvat vrgli iz MOD tima, kar se je takrat videlo, ko je forum deloval zadnje minute. Takrat je nekdo to napisal na NM.

Raulito je napisal/a:Baje ni bil realov... baje je bil vsega kriv nek hlapček Aleninho,ki je bil putin mod. Single fuck Puti klub,puti mod. Laughing out loud

no kolikor so takrat pisali, so Aleninha full hvalili...sej jaz nebom trdil nič, ampak za dobro našega foruma, opozarjam, da se nebi zrušil, ker ne vem kaj bi spet brez foruma.
lp

Iker-CaR

Število prispevkov : 3
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by dominho 18.12.07 18:47

Lep pozdrav vsem pristašem belega baleta.
Imam ravno tako uporabniško ime,kot sem ga imel na nogomaniji.
Pohvale vsem,ki so prispevali k ustvarjanju novega foruma. Hvala pa seveda tudi Raulu in Redondo za povabilo v ta forum. Z veseljem bom napisal kakšno svoje mnenje in si ga deliv z ostalimi uporabniki.

dominho

Število prispevkov : 29
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 3 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu