Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

+24
Marcelo
Vlad
ALinho
Erne
quarsma7-mitja
merengue
alesinho
dominho
KapoDol
Sergio
Iker-CaR
RoBsOn#10
juanito
Marksman
Kopovsky
redondo
Will Smith
Madridista
Robinho
tomo
Žiga
Guti.HAZ
raulito
Johan
28 posters

Stran 7 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by demogorgon 08.01.08 21:03

Da na hitro pokomentiram tale forum. Sam videz foruma potrebuje prenovo ker zgleda dokaj amatersko. Nekatere teme se mi zdijo dokaj nepotreben ( Igralci, ker res ne vidim poante v tem da ima vsak igralec svojo temo, se mi kar zdi da se tja ne bo nič pisalo ), nekatere pa manjkajo.

Sam bi razdelil nekako na te teme :

Forum ( pač vse v zvezi z forumom )
Real Madrid knjižnica ( vse o zgodovini kluba plus zbirka boljših postov spisanih s strani uporabnikov )
Multimedia ( tuki vsi vemo za kaj se gre Smiling )
Greznica ( povzeto iz Jokerjevega foruma, pač pisanje vseh traparij, ki nam padejo na pamet, izbruhi veselja med tekmami itd...)

nato bi naredil tri izbe za različna tekmovanja :

La liga
CL
Pokal

Tukaj bi se pisalo malo bolj resne poste pred, med in po tekmah.

Ter še eno o splošnih informacijah o Realu ter o nakupih, govoricah...

Lahko bi dodali še temi o košarki ter o mladincih, če bo zato dosti interesa.


Moje mnenje, da ne bo kdo preveč užaljen.
Sedaj grem pa še malo prebirat forum, da vidim kakšna je kaj kakovost postov Nasmeh .

demogorgon

Število prispevkov : 3
Registration date : 08/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 08.01.08 21:11

To je itak "začasni forum", tko da je povsem dober za ta čas dokler nebo uradne domene...
Tema igralci mi je povsem uredu, maš pač vsazga igralca posebi in je zelo razločno in pregledno, vsekakor mora ta tema ostat saj se kar nekaj napiše v te teme.(Je pa res da manjkajo še Torres,Sneijder,Balboa,Dudek- bom jest dokončov dons)
Drugač pa mislim da je forum oziroma posti na zloooo visokem nivojo, ni tuki nekih 12 letnikov Prst gor
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by RoBsOn#10 08.01.08 23:02

Madona smo dobil lektorja in slavista obenem. Budala

Jaz ne bi spreminjal ničesar. Forum mi je zelo všeč. Res še enkrat pohvale Prst gor
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 08.01.08 23:19

Meni tudi. Je sicer trajalo nekaj časa, da sem se privadil, ampak zdaj sem ga že vzel za "svojega".

Nič menjat, tak je vredu.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by redondo 08.01.08 23:19

demogorgon je napisal/a:Da na hitro pokomentiram tale forum. Sam videz foruma potrebuje prenovo ker zgleda dokaj amatersko.

Pač začasna stvar. Forum je free verzija, zato kej boljšega ni mogoče. Potekajo pa že pogovri za "ta pravi" forum in tudi pravo slo fan club real madrid stran...

Nekatere teme se mi zdijo dokaj nepotreben ( Igralci, ker res ne vidim poante v tem da ima vsak igralec svojo temo, se mi kar zdi da se tja ne bo nič pisalo ), nekatere pa manjkajo.

Men je pa tko v redu... Konc koncev pa sploh ni tok bistveno... Samo majo pa to praktično tut vsi ostali forumi to razdeljen, da ma vsak igralec svojo stran.


Sam bi razdelil nekako na te teme :

Forum ( pač vse v zvezi z forumom )
Real Madrid knjižnica ( vse o zgodovini kluba plus zbirka boljših postov spisanih s strani uporabnikov )
Multimedia ( tuki vsi vemo za kaj se gre Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 359969 )
Greznica ( povzeto iz Jokerjevega foruma, pač pisanje vseh traparij, ki nam padejo na pamet, izbruhi veselja med tekmami itd...)

nato bi naredil tri izbe za različna tekmovanja :

La liga
CL
Pokal

Tukaj bi se pisalo malo bolj resne poste pred, med in po tekmah.

Ter še eno o splošnih informacijah o Realu ter o nakupih, govoricah...

Lahko bi dodali še temi o košarki ter o mladincih, če bo zato dosti interesa.

Pa sej so skor identično že zdaj... Samo malo drugačen vrsti red Nasmeh S tem da so košarka, mladinsi že pod stran Real Madrid.

Glede tekem pa ja... Res pride med tekmo velik bedarij, kot so ti izbruhi veselja in je posledično več postov. Samo drugače pa bi blo za isto tekmo gledat v dve različni temi. Meni osebno paše, da so tudi izbruhi veselja v temi tekme zraven vseh ostalih normalnih postov. Ko recimo odpreš temo Real-barca in vidiš: Baptistaaaa 0:1!!! Love


Moje mnenje, da ne bo kdo preveč užaljen.
Sedaj grem pa še malo prebirat forum, da vidim kakšna je kaj kakovost postov Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 782490 .

Sej valda... vsak ma svoje mnenje... Samo se je za zavedat, da je ta forum začasna stvar in narejen na silo in na hitro, brez kakšnih posebnih načrtovanj. Zato pa bomo "ta pravega" zrihtal v nulo Ocalar
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 08.01.08 23:22

Meni osebno paše, da so tudi izbruhi veselja v temi tekme zraven vseh ostalih normalnih postov. Ko recimo odpreš temo Real-barca in vidiš: Baptistaaaa 0:1!!! Love

In potem odpreš bilokatero temo na Farsinem forumu in vidiš samo: Real Mierda. Jezik

sry za OT
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by demogorgon 08.01.08 23:33

Večina vas prihaja iz Nogomanie kajne ? Sicer tam nikoli nisem bil registriran, sam pa na čase preletel forum. Sicer moje mnenje o njem in o nekaterih uporabnikh tam ni ravno pozitivno Smiling , mi je pa v spominu ostalo nekaj dobrih piscev ( Redondo naprimer ). Upam, da ste rajo pustili tam Smiling .

demogorgon

Število prispevkov : 3
Registration date : 08/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by RoBsOn#10 08.01.08 23:42

Tuki mamo vse sorte... Od hardcore madridist (brezveze naštevat, saj je to 95% vseh registriranih) do obupanih anusarjev, ki ob smetenju našega foruma utapljajo svojo žalost ob misli na Farso. Sam mislim da se je število slednjih precej zreduciralo.
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by redondo 09.01.08 0:05

demogorgon je napisal/a:Večina vas prihaja iz Nogomanie kajne ? Sicer tam nikoli nisem bil registriran, sam pa na čase preletel forum. Sicer moje mnenje o njem in o nekaterih uporabnikh tam ni ravno pozitivno Smiling , mi je pa v spominu ostalo nekaj dobrih piscev ( Redondo naprimer ). Upam, da ste rajo pustili tam Smiling .

V bistvu 99,2% nas je iz Nogomanie. Edino ti nisi Rooling eyes Si pa iz Jokera, kjer pa bolj slabe in OT debat skor ne more bit. Pa ne pravim za tebe... Ampak na splošno. 95% nima niti malo veze s fuzbalom ali pa recimo z Realom in se menite o vsem ostalim. Tukaj je mogoče malo otročje na trenutke, samo ziher boljše, kot na Jokeru...

Valda je malo zajebancije vmes tle gor, pa kakšnem OT post, samo je prav tako, saj kake full resne debate pa tut ni treba in je lahko malo bolj sproščeno. Al ne? Ninđa
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by RoBsOn#10 09.01.08 0:12

Redondo IMO seveda je lahko nekaj zajebancije saj smo navijači Reala ne pa meniški red. Smiling

Na Nogomanijo sem prej hodil predvsem zaradi teme Real Madrid. Zdaj ko imam ta forum Nm odprem vsake 3 dni. Saj tako ali tako vse kar me zanima zvem tukaj. Pa še Culetov ni.... Smiling
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by demogorgon 09.01.08 0:34

redondo je napisal/a:
V bistvu 99,2% nas je iz Nogomanie. Edino ti nisi Rooling eyes Si pa iz Jokera, kjer pa bolj slabe in OT debat skor ne more bit. Pa ne pravim za tebe... Ampak na splošno. 95% nima niti malo veze s fuzbalom ali pa recimo z Realom in se menite o vsem ostalim. Tukaj je mogoče malo otročje na trenutke, samo ziher boljše, kot na Jokeru...

Valda je malo zajebancije vmes tle gor, pa kakšnem OT post, samo je prav tako, saj kake full resne debate pa tut ni treba in je lahko malo bolj sproščeno. Al ne? Ninđa

Na Mn3njalu vse poteka malo drugače, ko si nekaj časa gor to pokapiraš Požmrk .

Kar sem preletel tale forum zgleda obetavno, tista moja izjava da upam da ste pustili rajo za sabo se pa ni navezovala na culete ampak na nekatere merenguete iz Nogomanie. ki so s svojim pisanjem nižali ugled vsem navijačem Reala. Verjetno se bodo nekateri v tem prepoznali Nedolzen Jezik ( aja a bi se dalo naštimati kakšnega bolj normalnega smeškota ki kaže jezik Smiling ).

demogorgon

Število prispevkov : 3
Registration date : 08/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by redondo 09.01.08 0:49

Na Mn3njalu vse poteka malo drugače, ko si nekaj časa gor to pokapiraš

Jaz tisto debato čisto dobro štekam in me vedno nasmeje... Samo taka debata ni niti slučajno primerna recimo za specializirani forum Reala. Je pa res bilo na NM veliko "biserov", kot je recimo sedaj Robinho-10... Valda da se tudi kak tak najde... A jebat ga... Na nas je, da ga naučimo kak in kaj, če pa ne bo za stvar, pa mamo tut vse primerne ukrepe, da se stvar uredi...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by RoBsOn#10 09.01.08 0:53

Da se ne bo kdo mučil s temo mallorca : Real (pokal). Večino "materiala" imam že pripravljenega in bom odprl ju3 ko pridem s faksa. Zvečer enkrat bo 100%.
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 09.01.08 0:54

Najbolj sem se smejal, ko sem bral na mn3njalu tisto temo o Alenu iz BigBrotherja.

Kak je blo smešno, za zjokat, za umret.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 09.01.08 0:58

demogorgon je napisal/a: Jezik ( aja a bi se dalo naštimati kakšnega bolj normalnega smeškota ki kaže jezik Smiling ).
Objavi ga v tej temi da ga dodam, ker jaz ne najdem nič boljšega.. Smiling
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 09.01.08 0:59

Mam en predlog, tista tema ko je zdej v Real Madrid CF/Prestopi - novice Igralci na posoji bi se lahko prestavla v glavno temo Igralci


Nazadnje urejal/a 09.01.08 1:03; skupaj popravljeno 1 krat
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Robinho 09.01.08 1:01

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Mftongue

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Eyepopping


Kaj takega mogoče? Smiling
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 09.01.08 1:03

Oni prvi je dober, drugi pa zgleda kot cule, ko zagleda damjana murka.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Higuaín 09.01.08 17:03

Lol dobra Juanito Laughing out loud

Sam jst res nevem kaj se je za pritoževat nad forumom, ki je čist uredu, če bi blo pomoje sploh nvm kwa bi ga blo treba menat k je čist zakon kaj mu pa manjka? nč kej preveč Nedolzen


Usi klele gor smo z njim zadovoljni, pol pride ti en Joker smle gor pa pamet usm soli Zeha se mu


na NM se pa pošč1jem Smiling

Odprem jo enkrat tedensko, dans naprimer, pa sem se smejou k vidm da so oni shark99 neki gor oglaša....k mene bi blo tko sram da se neb 2 let nikjer pojavu Budala
Higuaín
Higuaín

Število prispevkov : 52
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Žiga 13.01.08 14:12

Dajte se za Jerzya temo naret, pa mamo porihtan roster za to sezono Požmrk
Žiga
Žiga

Število prispevkov : 98
Age : 37
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by tomo 13.01.08 14:15

Opa hmal bi ga pozabu, že delam...

Edit: Evo končno sem uspel dokončat vse igralce... Prst gor
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 14.01.08 1:38

Za vas sem dodal v galerijo avatarjev nekaj avatarjev našega kluba.. Kako jih najti?

1. Pojdite pod "Tvoj profil"
2. Nato izberite "Moja podoba"
3. Kliknite "Pokaži galerijo"
4. In si izberete avatar katerega hočete.


Za sedaj je v galeriji 28 avatarjev, drugič ko bom imel čas jih bom še dodal in vas obvestil.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by redondo 14.01.08 21:44

alesal me sprašuje zakaj mu skoraj nikoli ne odpre tega foruma in mu piše, da te strani ni mogoče odpreti?
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Johan 14.01.08 21:58

Verjetno je server preobremenjen ali kaj, pa naj ugasne torrente ali kakšne druge programe za dolpotego pa naj proba..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by juanito 14.01.08 22:01

Johan je napisal/a:Verjetno je server preobremenjen ali kaj, pa naj ugasne torrente ali kakšne druge programe za dolpotego pa naj proba..

Pomoje ni problem v tem, če je rekel,da mu nikolu ne odpre.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Predlogi, pripombe, pohvale o forumu.. - Page 7 Empty Re: Predlogi, pripombe, pohvale o forumu..

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 7 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu