Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The truth!

+20
quarsma7-mitja
Medija
Vlad
merengue
RAMOS
Guti.HAZ
RoBsOn#10
Marksman
soki jr.
BoRDeR
Erne
Higuaín
Johan
ALinho
juanito
tomo
Žiga
raulito
RoadMan
redondo
24 posters

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by RoBsOn#10 12.01.08 12:34

Johan je napisal/a:emoTionLess.×, a nisi ti na NM forumu napisal, da navijaš za Barcelono pa še avatar od Ronaldinha imaš na onem forumu? Budala Budala

Nekdo je zgrešil forum.....
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Marcelo 18.01.08 19:27

A koga na WC.B? Budala
The truth! - Page 3 Ads305zqe7 Anti Cule
Marcelo
Marcelo

Število prispevkov : 105
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija & Spanija
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by redondo 19.01.08 18:53

dozzy je napisal/a:
redondo je napisal/a:

Real Madrid je ambasador društva, ki se bori za socialno integracijo imigrantov v Španijo, da čim prej zaživijo polno življenje in da so sprejeti s strani domačega prebivalstva. Real je pred 14 dnemi začel z veliko propagando akcijo, ki poziva Špance, da sprejmejo tuje priseljence za sebi enake. Španija ima namreč veliko težav, ker je to ena od držav v katero pride vsak dan veliko tujih priseljencev...

Res je Real Madrid Mas que un Mejor Club del Mundo! :proud :stuckup

Ha, ha, ha,..
Zakaj me ne preseneča, da prihaja to ravno iz kluba, ki sprejme vse živo v svoje vrste; od ciganov do črnogorcev ... vaš predsednik se objema s hrvaškimi ustaši ...zadaj za klubsko mizo predsednika verjetno še zdaj visi Frnacov portret in doprsni kip ... Pa kako neoriginalno, ne bo me presenetlo, če bo kmalu celo na vašem Bernabeu pisalo na tribunah Mas que un Mejor ...karkoli že k***c. Tukaj se spet vidi, kdo malo gleda kaj sprejme v svoj klub in kdo bi za kapital prodal še celo Španijo Pakijem in Maročanom ...

Tistega posta od Žige al kako je že ime človeku, pa sploh ne bom komentiral... ker takih nagnusnih stvari, od analnih posilstev in vsega se pač ne splača komentirat ker nimajo veliko veze z nogometom, verjamem pa, da je ob izpadu iz Cope del Reya in jutrišnjem porazu proti Atleticu, takšnole smetenje Realovcev celo pričakovano. Kakrpen klub, takšni navijači.


Zdaj pa naj še kdo reče, da Čuletine niso najbolj fukjen klub na svetu... Sami bolniki...

Anti Cule Anti Cule
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by juanito 19.01.08 19:03


Real Madrid je ambasador društva, ki se bori za socialno integracijo imigrantov v Španijo, da čim prej zaživijo polno življenje in da so sprejeti s strani domačega prebivalstva. Real je pred 14 dnemi začel z veliko propagando akcijo, ki poziva Špance, da sprejmejo tuje priseljence za sebi enake. Španija ima namreč veliko težav, ker je to ena od držav v katero pride vsak dan veliko tujih priseljencev...

Kaj veš, kak vse tole sprejemajo Ultras Sur?
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by redondo 19.01.08 19:29

Nimam pojma kako... Verjetno ne z odobravanjem, samo to je njihov problem... Moj ni, ker povsem podpiram to odločitev kluba...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by juanito 19.01.08 19:44

redondo je napisal/a:Nimam pojma kako... Verjetno ne z odobravanjem, samo to je njihov problem... Moj ni, ker povsem podpiram to odločitev kluba...

Jaz tudi. In tudi Ultras Sur je edino, kar mi ni všeč na Realu.

Drugače pa vsa čast Realu in Calderonu. Only causes, pomoč Mehiki, tekma za mir. To je področje, v katerem pa Calderon resnično razturava
Worthy


In še nekaj. S temi akcijam Real RESNIČNO pomaga. Barcelona pa samo skrbi za večjo propagando Unicefa. To ti je ful težko Požmrk
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Marcelo 19.01.08 19:51

In to tudi ni bila prva taka akcija Calderona, če me spomin ne vara je bil še Calderon v Maliju oz. po Afriki iin Ameriki, kjer so pomagali tamkajšnjim otrokom...

by Redondo
Res je Real Madrid Mas que un Mejor Club del Mundo!
Marcelo
Marcelo

Število prispevkov : 105
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija & Spanija
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by juanito 19.01.08 19:55

Marcelo je napisal/a:
In to tudi ni bila prva taka akcija Calderona, če me spomin ne vara je bil še Calderon v Maliju oz. po Afriki iin Ameriki, kjer so pomagali tamkajšnjim otrokom...


Ja, pa prejšni teden se je tudi mudil na Hrvaškem, kjer pomagal Sanaderju zaradi psihičnih problemov.
Nasmeh
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by bladek 20.01.08 20:10

Lep pozdrav.

Kok so Culeti pičke, kreteni, dreki, gnoji, papeži, jebivetri, hinavci, pederi... Jebete nam mater vsem? Redondo celo govori o nekih batinah? HAHAHAH. Pa fantje, vi ste čisto odfukani. Seveda, da na našem forumu blatimo vas. Kaj ste pričekovali? Da bomo naredili topic Real iz madrida, in pisali hvalospeve o Robinhu in Gutiju? Pa a ste vi normalni? Najdite 10 takih postov na našem forumu, točno takih kot jih vi pišete tukaj, pa bom priznal da smo duše prodane, ki bolj sovraži Franca in njegove igralce kot ljubi svoj eden in edini klub, več kot klub FC Barcelono.


In ja, sem ponosni Cule na vašem forumu! Zdaj je na vas, da se odločite ali boste debatirali z menoj ali boste navadne pičke in zbrisali post in account.

bladek

Število prispevkov : 2
Registration date : 20/01/2008

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by tomo 20.01.08 20:25

bladek je napisal/a:
In ja, sem ponosni Cule na vašem forumu! Zdaj je na vas, da se odločite ali boste debatirali z menoj ali boste navadne pičke in zbrisali post in account.

Mogoče si ali pa tut ne sm med vami(culeti) so take budale(Aleninho,Oleguer=Stropa,Shark99,ronnie...) ki pridejo sm in se izdajajo za merengueje, to zame niso ponosni culeti, ampak navadne pičke putalonske Cule
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Johan 20.01.08 20:37

bladek, ti si lahko ponosni cule na našem forumu, za razliko izmed nekaterih tvojevrstnežev, mogoče tudi enega izmed vaše hude jebačke svete trojice(Aleninha), ter nekaterih kot so Oleguer, Shark(ki jih ima že čez 20 če se ne motim), obnašajo se pa kot 13-letni kao hudi navijači svojega kluba, ki se pod imenom svojih največjih sovražnikov izdajajo za svoj klub. Svašta.. Seveda se bi mi na vaš forum registrirali pod svojimi nicki kot so merengue ali npr. jaz Johan, ampak kaj ko vemo, da bomo takoj banani, saj smo največje pićke kar jih je.. Mi pa za razliko od vas pustimo da ste na našem forumu in berete ta forum, dokler ne delate pičkarij.

Za tašken post, ki si ga napisal malo prej in ti je bil izbrisal pa se malo zadrži, ker te bomo drugače slej kot prej banali. Seveda, da to ni nek NM forum, da bomo bili vsi 50%-50%, ampak valda držimo merengujevci za sebe in če bo ker kaj merengue špukal tukaj po barci valda da ne bo brisano, če pa bo cule po merengujevcem pa bo brisan. Enako je na vašem forumu..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by bladek 20.01.08 20:40

Johan je napisal/a:
Za tašken post, ki si ga napisal malo prej in ti je bil izbrisal pa se malo zadrži, ker te bomo drugače slej kot prej banali. Seveda, da to ni nek NM forum, da bomo bili vsi 50%-50%, ampak valda držimo merengujevci za sebe in če bo ker kaj merengue špukal tukaj po barci valda da ne bo brisano, če pa bo cule po merengujevcem pa bo brisan. Enako je na vašem forumu..

On ni špukal po Barci, ampak me je osebno užalil. To je velika razlika.

bladek

Število prispevkov : 2
Registration date : 20/01/2008

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by juanito 20.01.08 20:42

bladek je napisal/a:
On ni špukal po Barci, ampak me je osebno užalil. To je velika razlika.

Že dovolj je, da si čule, ampak da si pa tak bumbar, pa ne morem verjet.

Prideš sem gor in začneš kar nekaj špukat in misliš, da ne boš osebno užaljen s strani merengueja. Pha.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by RoBsOn#10 20.01.08 20:44

On ni špukal po Barci, ampak me je osebno užalil. To je velika razlika.

A na Barcinem foruma ne pustijo jokat Zalosten Zalosten
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Medija 21.01.08 0:55

RoBsOn#10 je napisal/a:
On ni špukal po Barci, ampak me je osebno užalil. To je velika razlika.

A na Barcinem foruma ne pustijo jokat Zalosten Zalosten

HEH... Tam jih joka že preveč zato morejo jokat tud po drugih forumih in ga srat kr se ne morjo sprjaznt da so nam še zmeri za hrbtom.
Medija
Medija

Število prispevkov : 16
Age : 37
Najljubši nog. klub : Real Madrid Club de Futbol
Registration date : 21/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by redondo 21.01.08 2:27

bladek je napisal/a:Lep pozdrav.

Kok so Culeti pičke, kreteni, dreki, gnoji, papeži, jebivetri, hinavci, pederi... Jebete nam mater vsem? Redondo celo govori o nekih batinah? HAHAHAH.

Ja valda! Če ste pa zahrbtni in nas opravljate za hrbtom in ste se menli kak nam boste forum uničli in kak nas kradli, ko nam boste prodajali bolj drage drese... Kaj je to drugega kot
pičke, kreteni, dreki, gnoji, papeži, jebivetri, hinavci, pederi...

še marsikaj drugegaa bi se našlo za zraven povedat...


Pa fantje, vi ste čisto odfukani. Seveda, da na našem forumu blatimo vas. Kaj ste pričekovali? Da bomo naredili topic Real iz madrida, in pisali hvalospeve o Robinhu in Gutiju? Pa a ste vi normalni?


Ma kdo je odfukan? To kar si vi mislete o Realu mi je ta zadnja briga... Saj nas vaše špukanje po Realovih igralcih prav malo brigajo... Špukajte vi po Robinhu, Gutiju kakor čte... Niti slučajno ne pričakujem hvalospevov na račun Reala... Samo da nam bosta pa zahrbtom kazali osle, v živo pa glumili neke svetnike in se delali neumne, ob enem pa razmišljali kak nam forum uničit, vas pa valda bomo prešpukali... Kaj si pa ti drugega pričakoval?


Najdite 10 takih postov na našem forumu, točno takih kot jih vi pišete tukaj

V prvem postu te teme je bistveno več kot 10 vaših quotanih postov, ki dokazujejo vse in jih povsem brez veze komentirat in jih ne mislem lepit še enkrat, ker mi gra na bruhanje, ko berem tisto... Pa jih je saj še 2X toliko, če hočeš... Dobesedno prepisanih in povsem nespremenjenih kot ste jih vi pisali... Ne vem kaj bi rad sploh povedu... Da se vi niste nič kaj posebnega menli o nas? Al kaj? Ma dej ne seri... So vidli to temo Milanisti, so jo vidli navijači Man Utda in še marsikdo... In vsi se čudijo kak lahko kaj tako bolanega kdo piše, kot ste Čuleti pisali v vašem "skritem" forumu in ni to samo naše mišljenje... Pa zakaj ga niste nobenemu pokazal ko vas je vprašal za ta forum? Valda da ga niste nobenemu kazal, ko ste pa take pisal...

In ja, sem ponosni Cule na vašem forumu! Zdaj je na vas, da se odločite ali boste debatirali z menoj ali boste navadne pičke in zbrisali post in account. What The Fuck 2

In ti zdaj nam pičke? Pa sej niste normalni... Kok mate vi v glavi? A ste res retardirani? Kak se sploh upate pojavit tle gor in nam nekaj pridigat? Ma jaz na vašem mestu se ne bi upal pokazat na nobenem forumu od sramu, ne pa da bi pol še drugim pridigal kakšen je... Najprej nas hočete zjebat, pol pa še nam govorite pičke... Valda, tako kot že celo zgodovino... Real je kriv za vse, Barca pa je nek svetniški klub... Bolano fuckoff
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by solari 21.01.08 3:42

...in ste se menli kak nam boste forum uničli...
Haha, pa kaj bojo oni "uničli" če se svojega jajca ne vejo porihtat.

solari

Število prispevkov : 2
Registration date : 20/01/2008

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Robinho #10 21.01.08 13:15

Sem zaj komaj vido to temo pa začel brat te poste pičk Culetinskih pa vidim, da so res sami idioti! Bi reko da bi se vsaj prek zs dogovarjali ne pa v Farsini temi. Očitno ne gre v pizdo samo klub ampak je začelo metat tudi fane, če jim sploh lahko to rečeš! Itak pa, če so po el clasicu pošpukali igralca, ki jim je prinesel teh par naslovov, ki jih brez njega 100% nebi meli še 20. let ti postane vse jasno! O tem kateri klub pa je večji in uspešnejši pa itak ni treba debatirat in se še najmanj prepirat, ker bi mi lahko šli za 50. let v drugo ligo pa še nas vedno ne bi dohiteli!!!
Robinho #10
Robinho #10

Število prispevkov : 3
Registration date : 28/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Medija 22.01.08 0:44

Hja... Zgleda da tudi na NM vrjamejo da nam vseskozi pomaga le boginja fortuna in da sami nismo sposobni premagovati nasprotnike kot smo jih na zadnjih 7 zaporednih tekmah...

Atletico je bil sicer večji del srečanja boljši tekmec, a Fortuna ni bila na njihovi strani.

Sej k bo 1x ta niz nepremagljivosti prekinjen (upam da ne kmalu) bodo pa vsi takoj govorili o katastrofi in poraznem stanju. A v Sloveniji res tako mrzlično primankuje objektivnih novinarjev ali se le meni to dozdeva?
Medija
Medija

Število prispevkov : 16
Age : 37
Najljubši nog. klub : Real Madrid Club de Futbol
Registration date : 21/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by RoBsOn#10 22.01.08 0:49

Medija ne dozdeva se ti...cel svet čaka da kiksnemo!
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by juanito 22.01.08 0:53

A ste gledal Svet danes? Je bil prispevek o LaLigi in mislim, da ga je pripravil tist junc Gašper, ki je bil v Baru II.

V glavnem, kot da bi čuleta poslušal, boljši so bili, sreča jim ni bila naklonjena itd itd..

Se mi je vtrgalo, sem jim kar en email poslov.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by soki jr. 22.01.08 1:11

Hehe, bravo juanito. To ma mene tudi velikokrat, da bi tistemu majmunu od Obreza poslal en mejl in mu povedal kaj mu gre. Res, ker ga tako težko poslušam da to ni res. Sem že nekajkrat razmišljal v to smer, ko sem ga moral na Športklubu poslušati, vendar sem vedno pač prišel do zaključka, da tako ali tako nima smisla. Tak mu ne more nič pomagati... Cule Double fuck Real Navijac
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by redondo 22.01.08 1:23

Ma kaj se sekirate za te antimadriste... Pač fovšija poka ven... Hijos de puta todos antimadristas!!!



Pač veselite se teh uspehov, katerih Puta ne more dosežt, pa če ma ne vem kak "dream team de puta madre"

The truth! - Page 3 Juanitoib0

Real Madrid zastava Real Madrid zastava
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by RoBsOn#10 22.01.08 1:29

Mi je pravu bratranec iz Srbije, ki je spremljal El clasico na enem izmed tamkajšnjih programov....ob golu Baptiste je nek komentator dejal:
"Ako je bilo tamo paučevine, više je nema!!"

Prevod: Če je bilo tam kaj pajčevine, je zdaj zagotovo ni več! Smiling

Sorry za OT, sam glih ko je Redondo prilepil gol Baptiste..
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

The truth! - Page 3 Empty Re: The truth!

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu