Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

+11
soki jr.
Metzelder
Žiga
Marcelo
jakec11
Johan
ALinho
raulito
redondo
juanito
RoBsOn#10
15 posters

Stran 3 od 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 02.01.08 23:47

Ven sta šla Marcelo in Soldado, noter pa Saviola in Torres.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Johan 02.01.08 23:49

Evo, podaljški..

Zdej bomo spet nadaljeval igro kot prej, cel cajt napadali, Alicante nam bo pa ruknil enega iz kontre in to bo to..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by ALinho 02.01.08 23:51

Eh grem raje city-ja gledat pa ležat, tu tak šteka da ne moreš gledat.
Ajmo majstri

GUTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Evrogol, pa ludi moji je li to moguče???
Sodnik pa 20 sekund kasneje odpisakl.

Evrogol res majstorijA!!!!!!!!!!!!11
Drugače je pa v teh 15 minutah igral odlično, lepe podaje, sploh tista Gagotu, res dobro je igral. A tistih 75 minut ne vem kak je blo.

Lahko noč, grem jaz Smiling.


Nazadnje urejal/a 02.01.08 23:53; skupaj popravljeno 1 krat
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 02.01.08 23:51

In potem pride Guti in v zadnji minuti reši tekmo z evrogolom!

Škoda, da niso bili podalški ker smo kar lepo igral. Siguren sem, da bi enga dal v nasledne pou ure.


Nazadnje urejal/a 02.01.08 23:53; skupaj popravljeno 1 krat
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by RoBsOn#10 02.01.08 23:51

Na Bernabeu se je prikazala Marija-Guti 2-1!!

Konec tekme...Real is through!!!

nabijem ti prenos na q!!

Real Madrid zastava Pistola


Nazadnje urejal/a 02.01.08 23:53; skupaj popravljeno 1 krat
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Metzelder 02.01.08 23:51

Goooool de GUTIEREZ
Metzelder
Metzelder

Število prispevkov : 13
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Johan 02.01.08 23:52

Haha, LOL, Marija za 2:1, v 93. minuti tekme. Smiling
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by RoBsOn#10 02.01.08 23:55

Alicante očitno ne ve da se igra dokler sodnik ne odpiska konca. IMO niso ravno spremljali Reala v lanski sezoni. Smiling

Moram priznati da sem dvomil da se bomo uspeli izvleči. Svaka čast Marija maricon!!
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by redondo 02.01.08 23:56

Škoda, da niso bili podalški ker smo kar lepo igral. Siguren sem, da bi enga dal v nasledne pou ure.

Sam ta izjava je pa na Cimeta... Laughing out loud Sej smo ga dal že prej a ne, za konc tekme... Al si hotu še pol ure gledat tekmo?
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 02.01.08 23:57

There's something about Guti Worthy Smiling
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by soki jr. 03.01.08 0:00

Adijo ne, danes pa smo imeli srečo. No nevem kak je bil preostali del srečanja, jaz sem gledal slabih 10min, pa še te so bile bolj boge, zaradi nenormalnega štekanja. Ma videl sem nekaj lepih podaj Gutija, štango Gaga in na koncu prekrasen gol Marije. Od kot je ta gol vzel...vsaka mu čast. Smiling
Naprej smo, samo ni pa mi jasno, kako to, da smo si zmago zagotovili šele na koncu, že v podaljšku. Bi bilo zanimivo videti celo tekmo. Če ti dečki ne vejo gola dat al kaj.

Hala Madrid
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 03.01.08 0:03

redondo je napisal/a:
Sam ta izjava je pa na Cimeta... Laughing out loud Sej smo ga dal že prej a ne, za konc tekme... Al si hotu še pol ure gledat tekmo?

Točno! Še sem hotu tekmo gledat, če sem že prej 1 uro zamudu. Alicante vsaj tisto kar sem gledov proti koncu, niso storile nič in tudi nebi mogle ker so jim že pošle moči.

Prav užival sem. Guti je bil razigran in kadar je Guti razigran, potem je užitek gledat.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Robinho 03.01.08 0:11

1-0 Robben

Samo daj zmaga... Smiling
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 03.01.08 0:18

Lepa podaja Higuaina in še lepši zadetek Robbna. Upam, da bosta oba zdaj večkrat začenjala tekmo, čeprav se težko najde prostor v prvih11.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Robinho 03.01.08 0:20

Drenthe nič igral? Žalosten

Škoda mi je njega, ne vem no...

Pa če je kdo kaj gledal tekmo, bi prosil da samo malo pokomentira vse skupaj....
Kako je kdo igral itd...
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by juanito 03.01.08 0:21

Ne, žal ne.

Upam, da res ni na izhodnih vratih...
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by raulito 03.01.08 0:56

raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by redondo 03.01.08 1:40

Raulito je napisal/a:Maria Maricon 2:1 Poljub

beli majo žogo, beli spet naprej....evo Guti, dajmo Guti... gremo naprej, gremo naprej... čakamo na strel... žogo brco... leti, leti... strel, evo strel...ali bo to gol al ne bo gol... ne bo gola... aja je gol, jezus... ajaj... veselje, prikazuje veselje... kak je lepi gol... drugače bi lahko bil še lepši... in 1:1! al je to 2:1? da vidimo... 2:1! agh...škoda za alicante, da se niso bolj potrudli... kje je obramba? kje je obramba?!?... spet so posnetki... dajmo, dajmo... a je še kdo vfpleten v to igro... da vidimo...

by: Anton Borkovič iz Jakobskega dola Ocalar RTS ANTONBO na 3030
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by raulito 03.01.08 12:10

Pubeci... zdaj pa hitro tekmo spedenat.To je treba obvezno videt.Naj jači je baje bil Balboa... Guti,Gago in Robben takoj za njim.Higuain je imel baje tudi dobro tekmo.

Nekaj komentarov iz Asa...

Balboa Without a doubt he was the best one of the madridistas. It very showed a physical level over the rest. It did several uprooted prodigious by his band although one hurried in the conclusion. It began putting a center measured to Higuaín and looked for with insistence Soldier, but both rams did not know to culminate their incursions. Balboa returned crazy to Catalá, to which it surpassed whenever it faced. Also it worked much in defense and it robbed numerous balls. He was the one that better took advantage of the opportunity offered by Schuster.

Gago The midfield player pleased itself and only it needed the goal, although it starred a ball to the wood. It executed all his assignments effectively: it removed the ball played with much criterion, it was applied in defensive tasks and it did not stop to offer itself. Its facility lay down in lack to alternate the game in short with some displacement, but for that already was Guti. It failed to take advantage of a great one happens of the fourteen to remain single, demonstrating that the area is not its habitat. Every time takes more responsibilities.

Gago :<3 Nedolzen

Zdaj sem pogledal highlightse in morem rečt,da je bil Higuain on fire,sam zgleda človek ne zna dat gola pa da se ubiješ.Mali kaže inteligenco in vse,samo tak slabega strelca pa že dolgo nisem vidu.Da bi malemu popedenali strel,pol nebi rabli Benzeme. Zaprte oci Sam mislim,da je to nemogoče.V glavnem bi mogli zmagat s 7:1 in to s hattrickom Higuaina.Mali bi bil pičiči še letos,če bi znal dat gol.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by soki jr. 03.01.08 13:05

Po pogledanih highlightsi...kaj rečti. Pa mogli bi zmagati najmanj 5:1. Kaj smo mi včere zastrelali. Pa to ne more biti res. Higuain in Soldado, sta imela kar precej zelo lepih šans, Higuain še mislim da več, vendar nista mogla spravti žoge v gol. Je pa res da je Higuain podal kar nekaj zelo uporabnih žog, tudi tisto za gol. Na koncu smo srečno prišli do zmage, samo Alicante bi se moral domov vrniti s petardo, gladko.
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Robinho 03.01.08 13:55

Raulito je napisal/a:Zdaj sem pogledal highlightse in morem rečt,da je bil Higuain on fire,sam zgleda človek ne zna dat gola pa da se ubiješ.Mali kaže inteligenco in vse,samo tak slabega strelca pa že dolgo nisem vidu.Da bi malemu popedenali strel,pol nebi rabli Benzeme.Sam mislim,da je to nemogoče.V glavnem bi mogli zmagat s 7:1 in to s hattrickom Higuaina.Mali bi bil pičiči še letos,če bi znal dat gol.

Odpreti se mu mora, če ne jeba... Ker šanso si zna narest oz. jo dobi pa nima sreče pol...

Škoda za Soldada, da ga ni tm zadel, ko je golmana nategnu... Žalosten
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by raulito 03.01.08 14:06

Če se mi zdi,da vsako useka direkt v golmana.Ne sam včeraj... na vseh tekmah do zdaj.Mali samo zna,če mu Maricon da cukerpass in pol 1 na 1 nategne golmana,tako kot proti patetom v lanski sezoni in v letošnji proti...pozabu.Sam gibanje in ideje so pa hude.Mali ma pouhn potenciala,sam če hoče naredit kaj iz sebe,pol naj začne zabijat,ker tega nabijanja mimo ne bomo več dolgo prenašali. Glare Njegov teren letos je Copa in ima,da se izkaže,ker Bueno že trka na vrata prve ekipe in mu zna kaj hitro spizdit mesto v ekipi.Če pa drugo leto ne bo to to,se ga pa itak proda.Zdaj je leto dni z nami in če se ne dokaže v naslednjem letu in pol,pol nima kaj iskat v Madridu.Res upam,da ne zajebe mali,ker bi ga blo orng škoda.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by redondo 03.01.08 14:46

Higuain gledat je res mal smešno. 3 preigra na suho, tako da sam gledaš, kaj jim je naredu, pol pa direkt v golmana. Drugače pa gibanje in podaje za čisto desetko. Podaja Robbenu je fenomenalna, pol še ena za Gutija... Samo kaj je ta potem čaru s tisto žogo, da jo je poslal mimo s čisto počasnim strelom, pa nimam pojma. Soldado je odlično utekal, samo zaključek je bil slab. Robben ga kr dobro seka s svojo levico po golu. Gago je pa odličen. Saj kar se napada tiče, Tista podaja Soldadu je že Guti nivo zadnjih podaj. Tut odlično strelu, a je mel smolo s vratnico... Igra kr všečna, samo obramba je preveč na hojladri in premalo odločna. To je treba popravit. Preveč so aktivni samo v napadu... tut v obrambi morajo stiskat na polno. Govorim za to rezervno postavo...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by raulito 03.01.08 15:12

HOČEM TORRENT TEKME!!!!!!!!!!!!! Real Navijac

Smiling

Itak ga ne bo. Žalosten Pa zakaj?!?!?!? Zalosten Proklete tv pravice al koji qurac.Ene qurčeve pokalne tekme si ne morem ogledat. Jezen

Gago je pa odličen.Igra kr všečna, samo obramba je preveč na hojladri in premalo odločna.

Sej to je pisdarija... Mi bomo igrali en mesec brez pravega DMja in zato je obvezno,da igra Baptista,ki se mi zdi edini,ko bi lahk minimalno nadomestil trkanje malica.Že na teh posnetkih se vidita dva kiksa Gaga,ki sta bila skor kaznovana z golom.Mali da več na napad,kot na obrambo in zato ne moremo rečt,da je klasični DM. Zaprte oci Težko nam bo brez razbijača v tem mescu.Vseeno pa mislim,da bosta z Baptisto tvorila stabilno sredino.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Higuaín 03.01.08 17:21

@redondo, raul

Z usem se strinjam glede gonzala, sam mislim da tko pretiravat ni treba, men gre tko na žinvce k to zajebe da bi ga mlatu k bika. Si pa saj priigra priložnosti in bo slej ko prej zadeu, ne pa tko k eni k si sploh ne znajo nč priigrat. Gonzalo je klasa. Pa kok je lan prispevov v odločilnih tekmah da ne rečemo... ogromno... pa tut lan je kr dal dost golazov... pa kaj je delov :<3 in letos je vedno kadar je igral kej naredu...tko da ga ne stran metat kr tko.


Upam da nism preveč subjektivn, k pač ena moja večjih želj je da gonzalo uspe pri realu Ocalar


Sam je pa lol to, jst sm biu u ligi k jo mamo ful učinkovit sem zabijou, pol sem si pa na hrbet napisal Higuain prec nasledno tekmo sm zgrešu 5 100% Laughing out loud

Mogoče mora pa mu sam na hrbtu kej druzga pisat Smiling Požmrk
Higuaín
Higuaín

Število prispevkov : 52
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante - Page 3 Empty Re: CDR/povratna tekma 1. kroga Real Madrid : Alicante

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu