Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postavitev lastne spletne strani in foruma

+11
Guti.HAZ
RoBsOn#10
redondo
Robinho
juanito
tomo
KapoDol
Hanibal
raulito
Will Smith
Johan
15 posters

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 18.12.07 20:22

Torej, glavni cilj "glavnih" na tej strani je, da bi postavili neko preprosto spletno stran in zraven še normalno svoj forum, kjer bi debatirali o našem klubu.

Nekaj takšnega kot že imajo nekateri navijači drugih tujih klubov v Sloveniji na internetu, ampak ne bom linkal, da ne bom delal oglaševanja. Smiling

Torej, vsak ki ima kaj pojma o designanju spletnih strani, če bi bil kdo pripravljen ga narediti, potem tudi vse kode za stran, postaviti forum, kupiti najprimernejšo domeno, naj se javi v to temo, da bi se lahko čim prej zmenili in se preselili na svojo stran.

Glede denarja mislim, da ne bi bil smel biti problem. Če ne druga bo vsak uporabnik dal 5-10€ in se bo takoj zbralo za domeno ter če bo treba plačati še za design strani malo več, potem vzdrževanje strani pa bi blo itak ceneje.

Skratka, največja težava sedaj bi bila najti nekoga, ki se v to razume, tako da če je kdo tukaj pripravljen pomagati ali koga pozna, da bi pomagal..

Lep pozdrav.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Will Smith 24.12.07 21:48

Več kot 50 uporabnikov nas je, pa nobeden nima niti kančka pojma o teh stvareh, ali pa da bi koga poznal, ki se spozna na te stvari...
Saj nam je vsem interes(vsa meni), da imamo 1 stran,kjer dobiš vse informacij o svojem klubu... Ocalar
Pa še božični čas je, tak da dajmo se mal obdarovat, vsak prispeva en kamenček v mozaik pa bo Požmrk
Will Smith
Will Smith

Število prispevkov : 100
Age : 40
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by raulito 24.12.07 22:09

Jap... to bi blo treba čim prej spedenat.Sam težko pomagam pri celi postavitvi,ker se mi ne svita niti malo kak pa kaj.Dam pa rade volje denarni prispevek za postavitev foruma. Prst gor

Treba je to postavit čim prej.Tako kot je rekel Will... zdaj med prazniki je dovolj časa,da se začne počasi delat na tem... al kaj mislte?Jaz bi res rad pomagal,sam nimam pojma o pojmu.

Slej ko prej pa bo treba.Skor vsi klubi imajo že nekaj takega.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Hanibal 24.12.07 22:40

Zakaj pa nebi ustanovili uradnega slovenskega fankluba reala madrida kot ima npr. Bayern?

Hanibal

Število prispevkov : 13
Najljubši nog. klub : Real Madrid in Mura 05
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija
Registration date : 13/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by KapoDol 24.12.07 22:44

Kako pa si predstavljate to stran? Novice, statistika, videoti? Kdo bi pisal novice? Forum bi se lahko še vedno uporabljal ta. Se pač na stran naredi link do tega foruma.
KapoDol
KapoDol

Število prispevkov : 5
Age : 38
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 24.12.07 22:49

Nekaj takšnega, kot imajo Manchesterovi navijači v Sloveniji.. klik
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by raulito 24.12.07 22:56

IMO je najbolše,da se za začetek postavi forum.Taki ta pravi. Ocalar Naj jači! Real Navijac
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 25.12.07 0:15

Imamo ta forum za začetek, s postavitvijo strani pa dobimo tudi taki ta naj jači tapravi forum. Smiling

V bistvu bi bil forum najmanjši problem, problem bi bil edino kdo bi naredil design za spletno stran.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by raulito 25.12.07 0:54

Finta je v tem,da se bo za stran zlo dolgo rablo in IMO je ta forum preveč češki(če veste kaj mislim),da bi zdaj hengali tukaj še 3 mesce,zato sem jaz za čimprejšno postavitev novega foruma.Tale free verzija ni taprava.


Glede te strani... ni tukaj samo design za stran.Treba je nabavit folk,ki bo konstantno zastojn prevajal članke in skrbel,da bo tale stran delovala kot suza,vsak dan noviposnetki,članki,analize itd.Ni to kr tak,da bi se zdaj to naredilo čez praznike.Tu je treba imet totalno organizacijo in da se to vse zmeni mine ziher 3-4 mesce.Tak dolgo se meni ne da bluzit na free verziji.Pač... moje mnenje.S tole stranjo se ne sme hitet,ker pol mamo lahk tako kot manjunaši,ki jim je 3/4 strani Under construction ... forum works.Tak pa je brez veze.Zato sem jaz,da se prvo forum postavi in pol od tam dalje širi na stran.

Tale free verzija IMO.... Prst dol


EDIT:kaj niso manjunaši prvo forum postavli in pol vse to?


Nazadnje urejal/a 25.12.07 1:57; skupaj popravljeno 1 krat
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by tomo 25.12.07 1:56

Raulito je napisal/a:Jaz bi res rad pomagal,sam nimam pojma o pojmu.

Enako What the Fuck
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 25.12.07 2:05

Raulito je napisal/a:EDIT:kaj niso manjunaši prvo forum postavli in pol vse to?
Ja, sej forum so postavili istočasno kot stran, forum se samo "vrže" na stran in to je 10-15 minut posla, stran pa še sedaj ni dokončana.. Sej vidiš, da imajo še sedaj napisan "Site under construction.."

Sicer pa lahko je govoriti... Jezik
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by juanito 25.12.07 12:45

lahko pa je tudi ena druga možnost, ki je bolj enostavna in cenejša... Lahko ustanovimo Real Madrid Blog in seveda potem tam pišemo prispevke, novice itd itd.

Sigurno je, da bi bila stran slabša, vendar se nebi bilo treba ukvarjati z postavljanjem, dizajnom...

Forum je pa lahko še zmeraj tale.


Nebi bilo čisto tapravo, samo za začetek bi vsaj nekaj bilo...
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Robinho 25.12.07 12:57

Sem bom jst pri koleig pozanimal za domeno + prostor, ki bi se ga rablo za takšno zadevo...

1× se osebno s kolegi poceni skos prišel (SM če kdo pozna), bom se pozanimal, pa javim ko bo prva prilika oz. se bom sreču s kolegom.

domena: www.realmadrid.si ? www.real-madrid.si ?

.si ni problem tu, ke rčetudi ni podjetje oz. kaj podobnega, mi je nazadnje ko sem rabil zase kolega uredil glede tega... Rooling eyes
Robinho
Robinho

Število prispevkov : 109
Age : 34
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Manchester United
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by raulito 25.12.07 13:07

Robinho je napisal/a:domena: www.realmadrid.si ?

Prst gor
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by redondo 25.12.07 13:23


Tale zmaga!!!
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Will Smith 25.12.07 14:12

Ne bi se mogel bolj strinjat s tabo Robinho.
www.realmadrid.si zmaga Ocalar
Sicer pa če nas bo še malo več, pa če vsak da nekje 5€ pol ni problema dat(vsaj za mene ne), pa mislim da tudi vsakemu drugemu. Prst gor
Will Smith
Will Smith

Število prispevkov : 100
Age : 40
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by RoBsOn#10 25.12.07 14:26

če že ne more biti www.realzrušilcampnou.si Jezik

pa naj bo www.realmadrid.si Smiling

Kar se tiče prispevkov-count on Prst gor me
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Guti.HAZ 27.12.07 16:14

Ne mi zamerit samo jaz nemislim dajat denarja za stran!


Hvala za razumevanje!

Guti.HAZ

Število prispevkov : 18
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 27.12.07 16:31

Saj nikjer ne piše, da boš MORAL dati, ampak kdor bo hotel dati. Tako, da če nočeš, ti ne bo treba, ampak boš vseeno lahko šel na stran, tako kot na vsako drugo.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Will Smith 27.12.07 17:14

Guti.HAZ-to je bilo mišljeno, da kdor hoče tisti da. To so dobrovoljni prispevki, ki pomagajo k lepšemu izgldu in večjemu dotoku informacij. Mogoče če nas bo veliko za, bo dal vsak 1-2 €. Seveda je vsak prispevek zaželjen, ni pa obvezen Požmrk
Will Smith
Will Smith

Število prispevkov : 100
Age : 40
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Erne 27.12.07 17:41

To spletno stran bi najbolje bilo narediti čimprej!
www.realmadrid.si in to je to, pa vsak da okoli 5 evrov, ali koliko bo treba, pa to je to!
Erne
Erne

Število prispevkov : 21
Age : 37
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 18/12/2007

http://www.street3vs3.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Guti.HAZ 27.12.07 19:55

Ajaa 5€!Ja toliko lahko dam ja!Jaz sem mislil,da 30-50€!Ja 5€ pa lahko ja.Šele zdele sm opazu,da je 5.

Guti.HAZ

Število prispevkov : 18
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Johan 05.01.08 17:50

Evo, zdaj sem se pri eni organizaciji pozanimal za postavitev spletne strani, bom poročal kako bo..
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Will Smith 05.01.08 18:54

Super, že nestrpno čakamo kako bo, upam, da bomo zadovoljni Ocalar
Will Smith
Will Smith

Število prispevkov : 100
Age : 40
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by RoadMan 05.01.08 21:15

Mene pa zanima kako bi naj ta stran izgledala? Po mojem mnenju bi bilo glede objavljanja novic najboljše da bi bila oblikovana podobno kot Nogomanijina prva stran, ali pa tako kot imajo to urejeno reddevilsi.

Tako bi lahko določeni uporabniki, ki bi se za to javili, objavljali novice povezane s klubom, ki bi bile vidne takoj ob vstopu na stran, obstajal pa bi tudi arhiv vseh novic, seznam igralcev, zadnjih rezultatov, povezava na forum, mogoče povezave do uradnih strani in tako naprej...

Mogoče bi bilo tudi uporabno če bi si kje izmenjali svoje msn naslove, tako da bi lahko v primeru nevšećnosti (kot v primeru nogomanije) debatirali s kom prek msnja, oziroma izvedeli kje se razvija debata in se bi ji tako lažje pridružiili, oziroma ne bi rabili pošiljati malo nadležnih ZSjev, ampak bi lepo komunicirali z željenim uporabnikom v realnem času....

EDIT: mogoče bi bilo dobro če bi se še pred postavitvijo strani pozanimali o interesu posameznikov, ki bi bili pripravljeni objavljati novice, analizirati dogajanje v klubu, prevajati članke.... Bilo bi brezveze če bi kupili domeno, potem pa gor ne bi bilo uporabnikov, ki bi jo vzdrževali in bi to postala samo še ena stran ki se bi izgubila v sivini interneta...

EDIT2: preverite stran navijačev Bayerna To zgleda ql
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Postavitev lastne spletne strani in foruma Empty Re: Postavitev lastne spletne strani in foruma

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu