Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

+11
Marcelo
N A R A T
dominho
raulito
redondo
Žiga
RoadMan
merengue
juanito
tomo
RoBsOn#10
15 posters

Stran 4 od 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by RoBsOn#10 11.01.08 13:18

To je res da proti Realu dajejo vsi 200%. Toda IMO Levante ni taka ekipa, tudi če hočejo-enostavno ne morejo. Sploh pa Real po parih slabih predstavah enostavno mora pokazati napredek in tekma z Levantejem je kot nalašč za to. Ja če pa ne moremo stresti zadnjeuvrščene ekipe, jebem ti pol tistih 7 pik "lufta".

Teoretično gledano ja, praktično pa IMO no way!

Imaš prav da igralec po določenem času pregori. Zato pa imamo 25 igralcev. In ob takih igralcih to ne bi smel biti problem. Tu je pa Shuster zajebu stvar. Raul se je očitno poškodoval, če do nedelje ne bo nered, sem 100% da bomo gledal Saviolo.

zgleda raulito@ nisi ujel kančka ironije v stavku "Kakšen je igralec ki ne more odigrati 3 tekme v enem tednu Budala "(sem še slikovno ponazoril s smeškotom).

Se opravičujem če sem ti dvignil krvni tlak... Požmrk


Nazadnje urejal/a 11.01.08 13:25; skupaj popravljeno 1 krat
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by raulito 11.01.08 13:25

Kaj se mogoče ne spomniš kako so nas lani na suho?

Glej... še za vsako ekipo si reku,da jih bomo brez problema... Zaragoza igra brez D Alesandra in Aimara?To jih bomo komot bla bla... in si dobu prst vrit.Zato ti še 1x rečem,da se pomiri s tem frajerskim/arogantnim napovedovanjem,ker je že na meji okusa.Med drugim bi tud lahk vedu,da imamo 10x večje probleme z malimi ekipami,tkoda sploooh ne vem od kje ti vlečeš ta bolan optimizem?Ni mi jasno.Ekipa,ki je zadnja,je še vedno pojebala ekipo,ki vodi Požmrk tko da...

Tu je pa Shuster zajebu stvar.

Ja je ja... in zato je bolje,da letimo čim prej,ker kot zgleda ne ve kaj dela... Nc jasn Z prvo ekipo se ne igra v copi in je kak je...razn v finalu mogoče.Upam,da nam spodleti naslednji tedn.

Očitno preveč pričakujem od Reala. Sicer pa splošno veljam za velikega optimista.

Ma ne... sej kul,samo me čudi pač,da iz tedna v tedn napoveš bol bolan rezultat,čeprav te je še vedno vse skupaj pojebalo.Bi blo mogoče boljše,če se nebi tok šopiru okol tega,ker vedno kiksneš.To je kolegialni nasvet,nič druga... Raje se zadrži napovedi ala to bo petarda,tile so presrani pred nami... ni to pametno.

Kak prst v rit...a nismo zmagal??
Smo ja... sam občutek je pa bil kot da bi mel prst v riti.Glede na tvoje napovedi je to bil prst v rit,pa čeprav smo zmagal.


Nazadnje urejal/a 11.01.08 14:29; skupaj popravljeno 6 krat
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by RoBsOn#10 11.01.08 13:27

Očitno preveč pričakujem od Reala. Sicer pa splošno veljam za velikega optimista. Nasmeh

Kak prst v rit...a nismo zmagal?? Požmrk

Patetico je včeraj proti Valladolidu igral s postavo: Falcon, Eller, Ze Castro, Pernia, Valera, Luis Garcia, Raul Garcia, Cleber Santana, Reyes, Mista, Forlan.

Ne vem če so sami rezervisti. Jaz sem naštel 5-6 igralcev ki redno igrajo tudi v prvesntvu...

na NM (spremljajanje tekem Real-Mallorca) sem butnil da bo 2-1 za Mallorco in uganil!! Smiling Tok smotan pa le nism.... (hec)

če moja napoved za Levante ne bo točna (niti blizu) obljubljam da se bom zadržal tovrstnih izjav.. Raulito ok?
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by raulito 11.01.08 13:41

Zakaj moremo čakat na Levante,če pa si že pri Zaragozi,Osasuni in Mallorci (liga) mimo vsekal. Rooling eyes

BMK za postavo od patetov.Jaz ti pravim,da se Cup igra z rezervo,pa lahk zarad mene od pute do patetov igrajo vsi s prvo postavo(tak za info... pateti niso v CL in si lahk to privoščijo).Itak je razumljivo,da grejo s polno postavo,ker pač vejo,da jim je to edina možna kanta...lol Nam pa ni in zato ne smemo igrat s polno postavo lol,ker jo bomo rabli za pomembne lovorike,ne pa nek bedn španski cup... Itak brez vez,ker zgleda ne boš nikol raumel.


EDIT:Med drugim smo lahk včeraj vidli,da Gago ni DM in da bomo jebal ježa,če ne bo zraven Baptista,da bo lomu folk okol njega.Glede ofenzive je pokazal,da ima smrtonosne globinske pase,sam defenziva pa Bolan Proti Levanteu sprobamo combo Gago-Baptista in če se ne izkaže kupimo eno DM rezervo,ker to kar je blo včeraj na sredini(glede def.) je bla bučka IMO.Edin ki je grizu je bi Wesly,sam je pa bil drugače na luni.Kaj je s tipom?Z malim nekaj ne štima.Tip sploooh ne ve kaj dela.Dobi žogo,jo gleda,malo sanja in se spusti med tri komade in nardi prazn qurac... prvi dotik je zadnje čase ugabn.Res je,da ne igra na svoji naravni poziciji (AMC okol 16ke),sam vseeno bi lahk mal več pokazal.Guti 2 do 3(1-5)... morem rečt,da se je še kr trudu,sam je bil folk okol njega preveč zmeden.Vsi so bli zmedeni,tud maricon.Tale tekma je prinesla sam zmedo v ekipo. Zaprte oci

Aja... Iker bi branu tist strel cigana za 2:1 Ninđa
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by N A R A T 11.01.08 15:17

Pa kaj vsi sam jamrate!
Pokal Španije ni zastonj Kraljevi pokal in šteje več kot pa Santiago Bernabeu trophy... Kakšnih 15 tekem v enem mesecu Raulito? To da se igralci preforsirajo je kriv Schuster in nihče drug. Če bi on rutiral tako v Copi kot v La ligi potem bi igralo vseh 25 igralcev. Balboa, Drenthe, Soldado, Higuain... a boš rekel da niso dovolj dobri za copo ali la ligo? Če bi Schuster menjal malo več kot pa le enega na tekmo potem bi bili vsi spočiti in želnji igre. Ker pa vedno igrajo isti so razumljivo zmatrani in do cope res nimajo motivacije. Jo pa imajo Higuain, Soldado,Javier, Royston... ki ne vem zakaj takrat sedijo. Copa ni brezvezna lovorika, vsaj zame ne. In kot sem že prej povedal, če osvojimo copo in la ligo smo Španski superprvaki. Kar je pa več, kot le la liga ali liga pravkov. Koliko je takšnih ki so bili tako superprvaki? Zakaj potem Calderon ponuja milijon za trojno krono? Kar tako vrjetno ne... Tole Copo lahko vzameš kot mučenje in odvečno tekmo ali pa kot sprobavanje in uigravanje rezervistov na tista mesta ki ti v glavni postavi škripljejo. Najboljši trening je tekma!! Če pa so tako zelo zmatrani pa naj jim da Bermd kak dan prosto.
N A R A T
N A R A T

Število prispevkov : 21
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenska
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by raulito 11.01.08 15:25

Beri človek!Beri... Eek
--------------------------------------------
Tu je pa Shuster zajebu stvar.

Ja je ja... in zato je bolje,da letimo čim prej,ker kot zgleda ne ve kaj dela... Nc jasn Z prvo ekipo se ne igra v copi in je kak je...razn v finalu mogoče.Upam,da nam spodleti naslednji tedn.
--------------------------------------------
Če do zdaj ni rotiral,pol sploh ne bo in zato pravim,da je treba letet! Štekaš človek?

Drugič preberi moj post in pol zateži.Prodajaš mi stvari,ki sem jih sam pisal.

Copa ni brezvezna lovorika, vsaj zame ne.

Copa je brezvezna lovorika... zato pa prevladujeta Mallorca in Zaragoza... ko si jo bodo podajali vlki pa bo zanimiva.

EDIT:Nikol nisem reku,da je naša klop preslaba za copo... Jaz vem,da je dovol dobra in zato hočem,da jeo šuki fura in špara prvo postavo za prave naslove.Ne pa da muči Weslya,Raula,Robsona in Pepinha... na koncu pa itak popušimo.Če misli to delat je bolš,da letimo čim prej.


Nazadnje urejal/a 11.01.08 16:01; skupaj popravljeno 4 krat
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by N A R A T 11.01.08 15:41

Ta post sem napisu po tem ko sem vidu da je blo ene 5 postov na isti temo. Naprej nisem bral. Zakaj smo bli tri leta brez lovorike? Ker nismo osvojili ne cope ne la lige in ne lpja. Torej ne bi bil post s kantami če bi osvojili Copa del Rey. Glede počitka pa lahko Schuster vse uredi in ni potrebno zaradi tega izpast z pokala.
N A R A T
N A R A T

Število prispevkov : 21
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenska
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by juanito 11.01.08 16:34

Dejstvo je, da je Schuster zajebov tekmo.

Mislim kaj za boga da on špilat Raula samega v špico?!? Ma človek, uči se na napakah, kaj je blo pa proti Getafam, ko je tudi špilal sam v špici... NIČ!

Imamo ekipo, veliko 25 igralcev! Resda eni igrajo veliko več, kot drugi, ampak tolko pa spet ne! Kaj za boga dela Drenthe? Zakaj se mu ne da šanse? Kaj za boga dela Balboa? Bores, canterano, madridista. A niti v ekipi ni na večini tekem?!

Da Soldada ne omenjam.

Zame je pokal vreden mišji ku***, oz. slaba tolažba za neosvajanje lovorik. Imam raje, da se skoncentriramo na CL in La Ligo, ter da tam zmagujemo, kot pa da se potem nekaj jebemo na Mallorci.

@raul: Gago je včeraj res zgledal slab v defezivi. Ampak k temu pripomore tudi to, da mu metromaricon nič pomagal. Drugače pa je parkrat lepo potegnil naprej.

-------------------------

Treba bo strnit vrste... ker tole zdaj me spominja na tisto sranje po prvem reprezentančnem odmoru. Pa pi***, vedno nas odmori nekaj sfukajo in to ni dobro.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by merengue 11.01.08 17:19

Tako kot je večina napisala že pred tekmo:Raul,Sneijder in Robinho ne bi smeli igrati.Balboa,Guti,Gago,Drenthe;Higuain,Saviola in ne bi bilo nič slabše,ne pa da eni igrajo non-stop.Yebeš copo,hočem la ligo in CL!


Med drugim smo lahk včeraj vidli,da Gago ni DM in da bomo jebal ježa,če ne bo zraven Baptista

Samoumevno...
merengue
merengue

Število prispevkov : 56
Najljubši nog. klub : R.M.C.F
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by tomo 11.01.08 17:41

raulito je napisal/a:
tomomadridista je napisal/a:zato pričakujem da bomo šli na povratno tekmo doma s polno postavo z Ruudom na čelu.

Zgleda eni ne vidite,da je glih to največji problem.Ruuda in še kdo bo zjeban za ligaško tekmo,ker se bo šlo proti Mallorci na polno in pol bomo po nepotrebnem izgubljali piker zaradi pokala,ki ga itak ne bomo osvojili. Zaprte oci Plus... upam it stavit,da bo en prišel polomljen iz povratne.Da ne govorim kakšni bodo Raul,Robson in Ramos,ki so igrali danes,igrali bodo v nedeljo,sredo(?) in pol spet proti patetom... slabo,slabo fantej.Se nam splača to reskirat za en cup,ki nikol ni nič pomenil v španiji(to ti je dejstvo) in pokal,ki ga itak ne bomo osvojili.V četrt/polfinalu bomo naleteli na tigre,za katere je copa SP in edina možna kanta za osvojit in prav tile tigri nas bodo pojebali tako kot so nas še vsako leto... Mi nikol nismo meli motivacije za ta cup in nikol ne bomo meli in zato bomo še pred finalom leteli.No... upam,da že naslednji tedn.


Lej mamo +7 pik prednosti v prvenstvu in sem prepričan da bomo šli na povratno na polno, res da Copa ni nevem kaj ampak je le 3 najprestižnejša lovorika, ki jo lahk dosežemo in to bo Schuster sigurno probal dosečt, če pač nebo ratal pač ne bo, noben se ne bo kej preveč sekirov, sm Šuki nebo vrgu puške v koruzo že pred tekmo, tko da,... Nevem kaj si ti predstavljaš sm jst vidim u Copi priložnost za dvojno krono, ker v CL je konkurenca tko huda da napovedvat tm lovoriko...
Nevem no sm če se kr tko predamo v Copi in potem izpademo še v CL, nakonc koncu osvojimo "samo" La ligo(pa še ta je zaenkrat zloo daleč) in smo na istem kot lansko leto(Res da je to daleč od slabega, vendar bi ostal grenek priokus) tko da jst sem za da gremo na "polno" nad Mallorco na povratni, pa ne mi zdej kak se bodo igralci utrudli, poglej si v Anglijo kjer igrajo Premier ligo, Cl, oba cupa in še umes tekme za reprezetanco. Tko da če bodo Raul, Ruud, Robson... odigral 2-3 tekme "več" na sezono se to IMO ne bo kej dost poznal...
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by RoBsOn#10 11.01.08 18:19

Zakaj moremo čakat na Levante,če pa si že pri Zaragozi,Osasuni in Mallorci (liga) mimo vsekal.
Upam da si streljal ekipe in ne mislil resno.

Če pa si že mislil resno potem pa:

Pri Zaragozi že, ne rečem....Za ostali dve srečanji se nekaj ne spomnim ravno najbolje....bom pa z veseljem prebral, kaj sem napisal če mi najdeš in citiraš moje poste (da ti olajšam iskanje..na ta forum sem se priklučil par dni pred Barco in v temi Osasuno nisem ničesar komentiral)

Tisto pa da v pokalu naj igrajo le rezervisti-mislim da je to dandanes redko...sploh v Španiji.

Še nekoliko za šalo-izjava mojega kolega za tekmo Real-Levante: "To je kot da bi se udarila mačka in miš...in mislim da bo prej mačka pojela miša, kot miš mačko. Jezik
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by juanito 11.01.08 18:50

tomomadridista je napisal/a:. Tko da če bodo Raul, Ruud, Robson... odigral 2-3 tekme "več" na sezono se to IMO ne bo kej dost poznal...

In to je tipičen primer razmišljanja, da so nogometaši roboti. Ma ja, daj pusti one šupake na klopi, zakaj jih plačujemo, itak bodo igrali tile, ker igrajo vsako tekmo. In ja, potem bodo odigral tiste 2-3 tekme "več", ampak odigrali jih bodo za en kurc. Ker z glavo ne bodo več pri stvari.

In kot drugo. Zakaj smo dajali €, zakaj imamo v ekipi igralce, ki so zgleda tam samo zato, da je št. igralcev v ekipi 25. In ravno te pokalne tekme bi morale biti pisane na kožo tem rezervistom. Ki morajo igrat! Tudi če ne bi bilo pokalnih tekem, bi morali igrat! Ker odigrati 50+ tekem v 10 mescih ni kar tako. Kmalu se ti iztroši telo, še prej pa glava.

In zato je zame ignorantsko govorit "saj bodo pač odigral tiste 2-3 tekme več". Zakaj imamo potem druge igralce. Zakaj smo potem govoril, da imamo odlično klop. Kaj, a zdaj je nimamo več? Včeraj sta igrala in Robinho in Raul in Guti in Ramos in Pepe. In kakšen je bil rezultat in igra? Nikakršen. Zato je treba vpeljat novo, svežo kri...

Sicer pa je tako najlažje biti pameten... Eni tukaj bi seveda lahko z lahkoto odigrali vse. Če pa bi te slišal kaki profesionalec, ki ve, kaj je naporen ritem...
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by tomo 11.01.08 18:56

OK udam se Budala , sm še zmeri nisem za da izpademo prot Mallorci Prst dol
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by redondo 11.01.08 20:14

Jest še vedno ostajam pri svojem, da je treba čim prej izpasti in na čim bolj kulturen način. 3 lovorike ekipa s novim trenerjem in s polovico novih igralcev ni zmožna osvojit. Lahko pa eno lovoriko oz. največ 2. In dlje ko bomo šli v Copi bolj nas bo jebalo na koncu. To pa zato, ker se ekipa še sestavlja in uigrava in ni zmožna igrat na treh frontah. Sploh pa ostali igralci, ki ne igrajo dosti, so še bolj neuigrani. 3 pokale lahko osvoji ekipa, kjer vsak igralec točno ve kje in kako igrati... Res se to najbolj naučiš preko tekem, samo ta copa prihaja v najbolj nepotrebnem času. Smo vidli lansko leto pri Barci, kako jih je Copa jebala v glavo. Oni so mogli med ligo igrat še Copo in že tako so imeli težave, potem pa so moral še zaradi Cope potovat po Španiji in izgubljat treninge in se njihova glava ni skoncentrira na ligo, ki je 123455X bolj pomembna. Real je pa lepo igral samo ligo, se skoncentriral samo nanjo in je potem tut osvoju ligo. Ta trenutni Real je pa nov projekt in daleč od tega, da se od njega resno lahko pričakuje 3 kante... Čez ene 2,3 leta pa ja...

Pa tale Copa je daleč od neke pomebne lovorike... A vas kaj gane, ko kdo osvoji nemški pokal, italijanski pokal... Pride in gre... Če pa se osvoji liga je pa to čisto druga stvar...

In bilo kak bo... dlje, ko bomo v tej Copi bolj nas bo to teplo v zaključku lige. Sploh pa letos, ko je zaradi EP vse skupaj stisnjeno in ni veliko pavze. Pa potem bodo prišle še repke in njihove pripravljalne tekme februarja in marca...

Res je da se skozi tekme uigravaš... samo če je tekem preveč to niti slučajno ni dobro. Napake se odpravlja na treningih, ko lahko Šuki prekine in porpavi in pove kak in kaj in se to potem trenira... Če pa igraš Copo pa pravega treninga ni... Tekma čez vikend. Potem valda ni pravega treninga, ker sledi regeneracija, spet pride trening, ki pa more bit spet bolj na easy, ker je naslednji dan tekma... In tako gre teden za tednom, ko je edina prava resna stvar tekma, kjer pa se napake ne morejo odpravljati, ampak se samo še ponavljajo, kar smo vidli že zdaj...

In če Real letos osvoji "samo" ligo bo to super rezultat in ne bo nobenga grenkega priokusa. V to sezono smo šli z novimi ljudmi in z novim projektom, ki ni nadgradnja lanske sezone, ampak se letos piše prvo dejanje nove ere. Tisto lani s Capellom je bila samo nujna oživljanje kluba. Zdravljanje pa se je šele letos začelo. Tut če ne bo kante ne bo nobena katastrofa. Korak za korakom, ne pa kar pričakovat 3 kante v prvi sezoni Šukija. Tut zanjga je to prva sezona na tem nivoju in se še uči in zato ziher ne bo naredu vseh stvari prav.

Glede tekme pa včeraj... Juanito spet sanjaš, da Guti ni nič pomagal Gagu, ker su kao ni dalo in v tem stilu. V Marci pa piše ravno to, da je Guti edini, ki je kaj Gagu pomagal Ninđa In to sem tut jaz včeri vidu. Guti je bil konstanto zraven Gaga, se gibal bistveno več tut v defenzivi, kot se je recimo proti Alicanteju ali pa proti Zaragozi in se ogromno ponujal za žogo in je Guti eden zadnjih, ki je za krivit. Pač Gutija jebe to, da ne zna igrat in pomagat na DM poziciji, ker to nikol ni bil, ne pa da noče. Sicer so ga nekateri trenerji forsirali sem, samo tipu je primarna pozicija AMC/FC, kar se je učil celotno mladost. In zato mora obvezno igrat zraven Gaga Baptista, Guti pa spredaj. Baptista je edini, ki zna vzet žogo in se zna postavljat od trenutnih vezistom. Ko pa bo zadosti DC, pa bi jaz dal na DM Ramosa dokler ni Diarraja. Ramosa je včeraj konstanto vleklo na DM in je od tam podajal žoge. Pa tudi v obrambnih nalogah je dosti kar stal na DM in že tam kradel žoge, Pepe pa je stal za njim na DC.

Tle so pa še na kratko opisi igralcev včerajšnje tekme:

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 New-picture-1
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by juanito 11.01.08 20:33

Juanito spet sanjaš, da Guti ni nič pomagal Gagu, ker su kao ni dalo in v tem stilu. V Marci pa piše ravno to, da je Guti edini, ki je kaj Gagu pomagal Ninđa In to sem tut jaz včeri vidu.

Jaz sem pač videl drugače. Resda pa zdaj Gago ni odigral fenomenalno dobro in samo zato, ker je bila sredina prepustna, ni kriv samo Guti. Je kvečjemu še bolj kriv Sneijder. Seveda skupaj z Gagom, k v defenzivi ni D od Diarraja.

Moraš pa priznati, da bi tudi Guti lahko pripomogel večji delež. Tudi če ne zna branit.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by tomo 11.01.08 20:33

Uf jst še zdaleč ne pričakujem 3 kante, tut dveh ne pričakujem ampak bi bil zeno več kot zadovoljen(la liga), če pa lahk osvojimo dve pa vidim priliko le v copi, ker IMO v CL nimamo šans ko dobimo kakšen Milan, ki je skupi z isto ekipo že 5 let, pa Liverpool, še največji favorit pa je zame Man.Utd, ki ima dokaj uigrano ekipo, ki je skupi že 3-4 leta, zato jst govorim da se nesmemo kr tko predat c copi, ker ne računam da bi letos lahk kej naredil v CL, pa da me ne bo zdej spet kdo napov da ne verjamem v ekipo, kakšen sem navijač, blablabla
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by redondo 11.01.08 20:55

Moraš pa priznati, da bi tudi Guti lahko pripomogel večji delež.

To bi moral vsak, ki je pripotoval na Mallorco, ne samo Guti...


Nazadnje urejal/a 11.01.08 20:55; skupaj popravljeno 1 krat
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by juanito 11.01.08 20:55

tomomadridista je napisal/a:Uf jst še zdaleč ne pričakujem 3 kante, tut dveh ne pričakujem ampak bi bil zeno več kot zadovoljen(la liga), če pa lahk osvojimo dve pa vidim priliko le v copi, ker IMO v CL nimamo šans ko dobimo kakšen Milan, ki je skupi z isto ekipo že 5 let, pa Liverpool, še največji favorit pa je zame Man.Utd, ki ima dokaj uigrano ekipo, ki je skupi že 3-4 leta, zato jst govorim da se nesmemo kr tko predat c copi, ker ne računam da bi letos lahk kej naredil v CL, pa da me ne bo zdej spet kdo napov da ne verjamem v ekipo, kakšen sem navijač, blablabla

Ja pa saj človek, to ti redondo na nek način skoz govori... Vse te ekipe so že uigrane, Real pa se mora z novo ekipo in novim trenerjem jebat v Kopi in nato zmanjkuje časa za kvaliteten trening.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by redondo 11.01.08 21:02

No, valda se more it tut v Copi na zmago. Valda ne bo Šuki zdaj reku igralcem, da naj izgubijo in pustijo nasprotniku. Še vedno se bodo boril. Samo pravim, da pa mora bit Copa ta zadnja stvar in jo igrat čim bolj na izi oz. se ne zjo obremenjevati. Šuki naj da notru rezerve + Castilla pol pa dokler bo šlo, bo šlo... Samo kot kaže to ne bo šlo in bo Šuki probal igrat vsako tekmo kar se da na moč. Jebat ga... Spet pa ni to tok slabo, če bi seveda ti igralci odigral tako... Se pa bojim, da se to zna na koncu obrnit proti nam, kot se je že marsikateri ekipi. Recimo Chelsea. Igrali so na vseh frontah na polno in spušili v glavnih tekmovanjih. In kot rečeno te pokalne tekme jebejo delo na treningu in je preveč vsega... Ziher pa se ne bo namerno izgubljalo tekem, kar pa bi bil največja blamaža in bedarija...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by tomo 11.01.08 21:30

Pa točno vas razumem kaj hočte povedat, sm nerazumem pa vas da bi bli zadovoljni da izpademo, če izpademo nebom razočaran, še manj pa da bi bil vesel.
Zdej pa konc debate, ker se drugač nebo nehal Laughing out loud , ker me nebo noben prepričal da sem zato da izpademo!
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by juanito 11.01.08 21:33

Pa saj jaz tut tega nočem... upam, da me ni kdo tako razumel. Jaz samo hočem, da igramo v Kopi z rezervisti, ki MORAJO igrat.

To so: Balboa, Drenthe, Higuain, Saviola, Gago, Dudek, itd itd...
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by tomo 11.01.08 21:47

Enako si jst želim da igrajo rezervisti, sm jst sm napisol da bo šel Šuki verjetno "na polno" na povratno tekmo, s čimer bi se jst strinjal in potem je nastala debata za dve strani...
Sicer bi pa jest porazdelil ekipi ki bi igrali z Levantejem in v sredo(?) z Mallorco, pa še zdaleč ne da bi pocenjevav Levante...
Debata je zdej upam da zaklučena Rooling eyes

HALA MADRID!!!
Real Madrid zastava

N A R A T je napisal/a:Glede počitka pa lahko Schuster vse uredi in ni potrebno zaradi tega izpast z pokala.
Worthy
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00 - Page 4 Empty Re: Mallorca : Real Madrid, 10.01.2008 ob 22.00

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 4 od 4 Previous  1, 2, 3, 4

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu