Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultras Sur

+2
juanito
raulito
6 posters

Go down

Ultras Sur Empty Ultras Sur

Objavlja by raulito 25.12.07 13:12

Debata o fašističkih bratih iz Madrida.
Worthy

Real Navijac

!!!HALA MDRID!!!

Uradna stran

Ultras Sur Jjjj
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by juanito 25.12.07 13:25

Pred Perezom so imeli celo južno tribuno svojo, ane? Dobro jih je skrču Florentino.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by raulito 25.12.07 13:53

Imeli so namen oz. ga imajo spravit vse iz stadiona,ker dajejo(baje) črno luč na klub.Baje so zelo neugodni... tudi do "navadnih" navijačev Madrida.Če si navijač reala in si iz tujine lahk hitro dobiš batine... boli njih qurac.En tip iz Madrida,ki je v bistvu na vsaki tekmi je reku,da ni pametno it v njihove lokale okol stadiona(ena ulica je tam njihova),ker so batine v sekindi 20... tudi če si merengue.Če si fašistički merengue si pa tak njihov.

Iste probleme imajo v Barceloni z Boxiosi al kak so... zasovraženi na celem stadionu.Kolk vem se je Lapotra trudil,da jih popolnoma izolira iz stadiona,a mu ni ratalo,ker pol tako kot v Madridu nebi čuli navijaških pasmi,ki jih pojejo samo Boixos(?) in Ultrasi.To je baje en od glavnih razlogov.

Drugač pa je znano,da 70% bernabeua oz. madridist sovraži Ultras sure.Isto je v Barceloni.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by juanito 25.12.07 14:21

Ja raul, isto sem bral jaz. Drugače je celo ime Boixos Nois in zanimivo, isto so fašisti - toliko o Barcinem sovraštvu do fašista Franca.

Sem nekje bral, da boš dobo batine, če si Slovan, cigan, niger, itd itd. Pa tut če si merengue. U glavnem takoj dobiš batine. To je ena zgodba.

Sem se pa pogovarjal z enmu merenguejem iz Madrida, ki je sicer sin socia in je rekel, da ma njegov starejši brat prijatle u Ultras Sur. Pa sem ga vprašal, kak to, da so fašisti in da takoj dobiš batine, če si drugačen od njih- se pravi, da nisi Španec oz. Kastiljec, da si fašist itd itd. In je človek rekel, da to sploh ni res in da so Ultras Sur čist v redu.

Pomojem pa je resnica nekje vmes. Sam pa tut ne maram fašistov oz. jih sovražim.

So pa Ultras Sur podprli Calderona na volitvah.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by juanito 17.01.08 18:56

A mogoče kdo ve, tak kot je ena oddaja na Discoveryu - Football Hooligans, pa Real Footbal Factory - pač ea odaja o navijačih - so posneli tudi o Hajduku, pa Dinamu in srbskih klubih.

In me zanima, če so posneli kaj tudi o španskih, še posebej Ultras Sur?
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by Medija 23.01.08 1:06

Bojda da o naših ultrasih niso nč posnel. So pa snemal dost bl problematične hullse v telih exSZ oziroma exYU kolkr sm gledu do zdej.
Medija
Medija

Število prispevkov : 16
Age : 37
Najljubši nog. klub : Real Madrid Club de Futbol
Registration date : 21/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by soki jr. 23.01.08 13:10

Sta tudi dva filma, ki govorita o huliganih in o nogometu, samo mislim, da je bolj o Angležih. Nisem jidva še uspel pogledat, ker mi ju je mula ravnokar dol potegnila in še ni bilo časa, da bi si pogledal. Filma pa sta sledeča:

The football factory
Green street hooligans

To sta ta dva filma, tu pa še je ena stran s katere si lahko povlečete dele serije Real Football Factories: klik
In je kar nekaj delov, samo Špancev vsaj jaz še nisem našel. Aja stran je ruska, samo sej deli so angleški, je tudi v oklepaju (EN) napisano. So pa nizozemci, balkan, italijani, argentinci, turki...sicer še nisem gledal nobenega dela, tako da o kvaliteti vam nemorem nič povedati, vendar imam namen, da si kmalu dol povlečem, ter pogledam, ker sem tisto, kar je bilo na discoveryu, žal zamudil. Je pa zelo dobra serija, vsaj tako pravijo.
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by Bozic13 24.01.08 20:44

tista oddaja na Discoveryu - Football Hooligans gre po nekem vrstnem redu...
začeli so na balkanu (hrvaška, srbija) pol je bla polska in tako naprej...

baje je 7 delom... v to nisem siguren...
Bozic13
Bozic13

Število prispevkov : 2
Najljubši nog. klub : Real Madrid C. F.
Registration date : 21/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by RoadMan 26.01.08 0:33

Sem si ogledal filma, ki jih je navedel soki jr. in lahko rečem samo Worthy Worthy . Predvsem green street hooligans trga gate. Res obvezen ogled.

Oddajo Real Football Factories pa itak redno spremljam in do zdaj so me prav vsi deli navdušili. Hrvaški & srbski navijači in trenja med njimi, treniranje ruskih hooliganov za obračune, streljanje med brazilskimi navijači, nogomet kot način živlenja v argentini.... Res se splača poglejat vse skup.
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Ultras Sur Empty Re: Ultras Sur

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu