Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real Madrid C.F.

+32
mare
_deebo_
dominho
Marksman
robinha cadabra
RoadMan
soki jr.
N A R A T
Robinho #10
Johan
jakec11
Robinho
Henrik 1
Metzelder
quarsma7-mitja
Vlad
ALinho
Guti
Higuaín
merengue
Erne
RoBsOn#10
Hanibal
juanito
NoGoMeTaS
Ceha
Žiga
RAMOS
Guti.HAZ
tomo
redondo
raulito
36 posters

Stran 7 od 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by soki jr. 03.01.08 13:34

Glede Pepeja sem nekaj zasledil tukaj: Klik
In kot sem razbral, nihče od trojice ( Sneijder, Pepe in Metzelder ) ne bi imel težav z vpoklicem na tekmo proti Zaragozi. Torej upajmo, da je res in da gre le za lažje težave ter da bodo vsi povsem zdravi že do tekme.
soki jr.
soki jr.

Število prispevkov : 67
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Španija
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 03.01.08 14:49

Real je okrepil Sebastian Pinto iz Čila. Igral je do sedaj za Universidad de Chile v prvi čilenski ligi in ima 21 let. Če bo šel Soldado sedaj pozimi stran, bo ta Pinto v prvi ekipi, drugače pa bo igral letos za Castillo. Enkrat je tudi že igral za čilensko repko... Če ga je gledal Portugal bol verjetno ima nek potencial...

https://www.youtube.com/watch?v=a_RP7Z7T0jY


Glede na posnetke tip izgleda kr zanimiv. Močan igralec, visok, močan strel, kr spreten s žogo... Igral je skupaj s Salasom, tko da se je učil od velemojstra.

https://www.youtube.com/watch?v=Uim7CGXfkuQ

Pa še en njegov interviju...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by RoadMan 03.01.08 17:09

Raulito je napisal/a:Mi lahk nekdo pove kaj je narobe s Pepinhom in kako dolgo bo odsoten?

The news today was to see Pepe jogging on the pitch with recovery expert José Luis San Martín. Seemingly recovered from the flu he had yesterday, the Portuguese national also gave signs of recovery from his muscle strain.
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by RoBsOn#10 04.01.08 0:33

Pepe je danes že treniral in kaže znake okrevanja. Na treningu, ki je bil danes odprt za javnost, je baje blestel Raul, ki je obračal Cannavara, za kar je dobi tudi ovacije s strani publike.

Drenthe je s pravim evrogolom premagal Ikerja. Med strelci so se znašli tudi Robinho, Ruud in Sneijder.

Prvič po poškodbi je s treningi začel tudi Cristoph Metzdelder.

http://www.realmadrid.com/articulo/rma45718.htm
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by raulito 04.01.08 13:25

Jap... Diarra nas v ponedeljek zapusti.En mesec in pol bomo brez njega in edin "DM" v ekipi je Gago,ki mu povsem zaupam,sam se je pa treba nekaj vprašat... Kaj če se Gago poškoduje?Kwa pol pisda? Smiling Dejstvo je,da ne moremo zakrpat luknje,če se nam Gago poškoduje in zato je vprašanje kako bi ta morebitn problem lahko rešli.IMO ne smemo reskirat in je treba neko alternativo poiskat.Mamo izkušenega Albeldo,dokaj zanimivega Tebara iz Castille in pa moje mokre sanje Ruben de La Red,ki bi ga lahk nazaj poklical.Pa še ena hudo jebena varjanta... Javi Garcia. Rooling eyes Še največje sanje so Ruben,ki je zlo pomemben člen hetaf in bi ga bilo težko nazaj pripeljat.Zdaj ne vem kak status ima Javi,sam žiher ne tok pomembnega kot Ruben.Blo bi super,da bi bil en od Castillcev,sam težko za verjet.Edina realna opcija je Albelda in mogoče Tebar.V glavnem nekdo more prit za rezervo,ker je lahk grda pisdarija,če se Gago poškoduje.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 04.01.08 13:38

ja to so vse alternative. Samo po moje je težka za verjet, da se kdo vrne od DLR/javi garcia nazaj... Albelda je tut super opcija, samo ziher tudi zelo draga, ter bo hotu imet vidno vlogo v ekipi. Tebar je kr realna opcija, samo najbolj verjetno pa bi blo, da bo tam zaigral Ramos. IMO bi trgal sceno! Zna podat, je hiter, zna jo počit po golu in zna se branit. Že dostikrat, ko je na DC ga kr vleče na DM in se vidi, da mu paše tm. Tut za Sevillo je nekaj super tekem tm odigral. Recimo proti Realu je igral na DM in cufal na polno v sezoni 03/04. Še golazo je stisnu Ikerju...

Če bi bil jaz odgovoren bi pa vse naredu, da pride DLR oziroma pri meni bi bil v ekipi že celo sezono Ocalar
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by RoadMan 04.01.08 14:05

Če bi bil jaz odgovoren bi pa vse naredu, da pride DLR oziroma pri meni bi bil v ekipi že celo sezono Ocalar

+1.

Tip ga v Getafah trga, sem si ogledal dve letošnji tekmi in mali je res car, tudi na letošnjih pripravah je proti Hamburgu (nekim švabom vglavnem) zelo lepo igral, podajal, pokrival... Mali ima vse da postane vrhunski igralec, povrhu tega pa je še hardcore Madridista.

Je pa v bistvu on isti tip igralca kot je Gago, ampak ker je doma vzgojen se ga ne ceni tako kot ostalih, ki pridejo iz J Amerike... Škoda.
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 04.01.08 14:32

V pokalu smo dobili Mallorco.

En par pa je Sevilla-Barcelona!

Če so informacije točne igramo najprej v gosteh naslednji teden 9.1., povratno pa en teden kasnej doma. Če zmagamo, igramo potem v 1/4 s zmagovalcem para Getafe - Levante. V polfinalu pa naletimo na zmagovalca iz dvobojev Zaragoza-Racing in Espanyol- Athletic.

Na papirju zelo ugodno... Samo to je copa in morda je celo boljše, da izpadeš čim prej, da se ne jebeš potem še s temi tekmami, ko gre za res v ligi in CL... No, valda bi rad, da zmagujemo in ne bom imel nič proti temu, da se bomo uvrščali naprej, samo če pa izpademo me pa tudi ne bo preveč ujezilo...

Octavos de final:

(Partido 1) Recreativo - Villarreal
(Partido 2) Sevilla - Barcelona
(Partido 3) Zaragoza - Racing
(Partido 4) Mallorca - Real Madrid
(Partido 5) Athletic - Espanyol
(Partido 6 ) Betis - Valencia
( Partido 7) Atlético - Valladolid
(Partido 8 ) Getafe - Levante



Cuartos de final:

Ganador partido 1 - Ganador partido 2
Ganador partido 6 - Ganador partido 7
Ganador partido 8 - Ganador partido 4
Ganador partido 3 - Ganador partido 5

Tekme 1/8 in 1/4 finala so vse v januarju. Torej bo ta mesec jebeni in tako bodo vsi dobili polno priložnosti. Zdej bodo res moral vsi zaigrati na polno. Igral bo veliko Drenthe, Balboa, Soldado, Salgado, Saviola... Vsi ti morajo to izkoristiti. Čaka nas skoraj 10 tekem januarja in to brez Diarraja...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by juanito 04.01.08 17:04

Ma bila bi dobra ideja, da z Rubenom, če se Gago poškoduje. Je pa še večja verjetnost, da bo dobil kartone, kar jih on rad dobiva.

No vglavnem. A obstaja sploh možnost, da Ruben v zimskem roku pride nazaj? No če bi ga prpelali in se Gago poškoduje, Ruben odigra, Gago se pozdravi in še Diarra pride nazaj. E, kaj bo potem z Rubenom. Grel bo klopco ali pa se sploh nebo uvrstil v ekipo. To pa bi bilo še slabše za njegovo moralo, kot pa če ostaja do poletja v Getafah, kjer trga.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 04.01.08 17:16

juanito je napisal/a: No če bi ga prpelali in se Gago poškoduje, Ruben odigra, Gago se pozdravi in še Diarra pride nazaj. E, kaj bo potem z Rubenom. Grel bo klopco ali pa se sploh nebo uvrstil v ekipo. To pa bi bilo še slabše za njegovo moralo, kot pa če ostaja do poletja v Getafah, kjer trga.

Ja, samo se mora najprej gledat na interes ekipe in šele nato igralca. Če bodo naši ugotovil, da rabjo Rubena za zdej, k je problem DM pozicija, pol se ga bo poklicalo nazaj, četudi bo potem sedel na klopi, k bodo vsi ostali nazaj... Jebat ga... Njegova morala dol al gor. Jaz bi ga nazaj poklical, ker Real rabi DM in on je DM, ki je najlažje dosegljiv... Najprej Real Madrid, potem pa igralci...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by juanito 04.01.08 17:25

redondo je napisal/a:
Ja, samo se mora najprej gledat na interes ekipe in šele nato igralca. Če bodo naši ugotovil, da rabjo Rubena za zdej, k je problem DM pozicija, pol se ga bo poklicalo nazaj, četudi bo potem sedel na klopi, k bodo vsi ostali nazaj... Jebat ga... Njegova morala dol al gor. Jaz bi ga nazaj poklical, ker Real rabi DM in on je DM, ki je najlažje dosegljiv... Najprej Real Madrid, potem pa igralci...

Se strinjam vsekakor. Ekipa je pred igralcem vedno. Ampak jaz sem samo podal drug vidik s stališča Rubena.

Ampak kaj ni neko pravilo, da je v ekipi lahk samo 25 igralcev? Nevem, če se potem to odšteje, če je Diarra odsoten in jih je potem samo 24? In če to prazno mesto zapolni Ruben, kam se ga potem vtakne, ko pride Diarra nazaj?
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by RoBsOn#10 04.01.08 20:33

Ne vem no, samo jaz nisem ravno najbolj navdušen nad Rubenovo vrnitvijo. Mogoče je še najboljša rešitev Ramosa na DM in pa nekoga drugega na DR. Ne vem.....mogoče Salgado, Torres... Vsaj začasno dokler se Gago ne zrihta.

Z žrebom v pokalu sem bolj ali manj zadovoljen. Mallorca sicer ni slaba ekipa in nas lahko komot šokira. V primer da bi uspešno preskočili Mallorco, bi nas IMO čakale Getafe. Tu bi morali čim bolje odigrati v Getafah, saj vsi vemo da so doma "jebeni". A pustimo to za drugič. Najprej je treba odpraviti Mallorco.

Puta-Sevilla. Laughing out loud Ponovitev lanskega superpokala....najsrečnejši bi bil če bi izapadli obe naenkrat. Ker pa to ni možno se bom zadovoljil tudi s tem, ena zdaj ena naslednje kolo. Požmrk

Intervju z Ikerjem
http://www.realmadrid.com/noticia/portada_eng.htm

Pravi, da v Kraljevem pokalu ni favoritev in da lahko premaga vsak vsakega. Za Mallorco pravi, da gre za solidno ekipo, ki je ne bo lahko odpraviti. Zavrgel je razmišljanje, da mesec januar pomeni "smrt" za Barco, to je izpad v pokalu in slovo od dirke za prvenstvo, Dejal je, da smo tudi mi lani bili v podobni sitauaciji (v Cl izpadli od Bayerna, v pokalu od Betisa), da smo se nato osredotočili na prvenstvo in na koncu slavili. Na vprašanje če mu je kaj lažje, ko ve da v nedeljo ne bo Milita, je dejal da mu je praktično vseeno, saj je vsak igralec ki igra proti Realu extra-motiviran.

Intervju z Arjenom
http://www.realmadrid.com/articulo/rma45739.htm

Pravi, da je vesel, ker je zabil svoj prvi gol. Verjame, da bo v drugem delu prvenstva bolj pomagal ekipi, kot je to počel v prvem delu. Dejal je, da potrebuje samo čim več minut na igrišču in zagotavlja, da bo v kratkem spet dobri stari Robben.
Očaran je nad Madridom in vremenom. Za Marijo maricona pravi, da gre za izjemnega igralca, s katerim, misli, da se bo zelo dobro ujel. Pravi da ima fantsatične podaje. Ob namigu da Robinho zelo dobro opravlja nalogo levega krila je dejal, da mu tudi desno krilo ni tuje in da je pri Chelseaju imel proste noge, tako da se je stalno selil z leve na desno stran in obratno. Zavrnil je namig, da je prvenstvo že odločeno.
Najlepši teden odkar je član Reala je prvi. Takrat je bil uradno predstavljen in izvedel da bo postal oče.

V glavnem piše še veliko več. Jaz sem strnil nekaj misli, saj vem da se vam ne da brati celega intervjuja. Komur pa se da, pa kar naj. Ni slabo....
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by merengue 04.01.08 21:54

juanito je napisal/a:
Ampak kaj ni neko pravilo, da je v ekipi lahk samo 25 igralcev? Nevem, če se potem to odšteje, če je Diarra odsoten in jih je potem samo 24? In če to prazno mesto zapolni Ruben, kam se ga potem vtakne, ko pride Diarra nazaj?


Pred sezono se registrira 25 igralcev,ki so v prvi ekipi in imajo pravico nastopati za klub v ligi.Potem pa so tu še igralci Castille.

Drugače pa mislim,da je zadeva z Rubenom podobna tisti z Juradom.Torej posoja z možnostjo odkupa.Popravite me,če se motim.
Granero je pa samo posojen to sezono in se poleti vrne.

EDIT:Ja raul,to sem mislil-pravilneje si se izrazil.Jurado 2 v glavnem. Nasmeh


Nazadnje urejal/a 04.01.08 22:09; skupaj popravljeno 1 krat
merengue
merengue

Število prispevkov : 56
Najljubši nog. klub : R.M.C.F
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by raulito 04.01.08 22:00

Prodaja z možnostjo odkupa. Nasmeh
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 05.01.08 13:41

Šuki naj ne bi bil preveč zadovoljen z učinkovitostjo na zadnjih tekmah, zato je včeraj napadalni del ekipe (Baptista, Robinho, Saviola, Higuian, Ruud, Raul in Soldado) trenerali predvsem strele na gol. Najprej so streljali iz razdalje. Tu je bil anjbolj uspešen Baptista, potem so streljali po predložkih iz bokov, ki so jih spuščali vezisti. Tu sta največkrat zadela Ruud in Raul. Potem so streljali na gol po parih, ko sta si igralca izmenjala dvojno podajo in strel. Tu naj bi blestel Robinho. Potem so imeli še ene 2 vaji, katerih ne razumem točno, kaj pomeni, na koncu pa še penale. Najbolj učinkovit skupno iz vseh vaj je bil Robinho (15 golov) drugi za njim pa (pozor!) Higuain s 12 zadetki. Nasplošno naj bi Higuain pokazal odličen instinkt za gol. Kot kaže mali zna, samo je na tekmi preveč presran... Če ne bi znal, ne bi niti prišel v Madrid, saj je v Argentini opozoril nase predvsem s svojimi goli, ko je lani jeseni zabijal praktično na vsaki tekmi za River in je pršu v Evropo z oznako "novi Crespo" za katerega pa vemo, da je čisti centarfor... Pri penalih je bil najjači Ruud, z glavo pa je najbolje streljal Baptista, ter tudi Sneijder naj bi včeraj pokazal na treningu, da ima dober strel z glavo in da ima ta občutek. Iker pa naj bi na vratih pokazal nekaj izjemnih obramb. Daleč najbolj spektakular zadetek pa je dal Soldado, ko je izvedel naje fenomenalne škarijce, ko je dobu žogo iz strani... Kot že rečeno pa naj bi se najbolj izkazala Robinho (navdušil tudi s triki) in Higuain...

Predvsem pri Sneijderu, ko naj bi včeraj pokazal dobber strel z glavo... To bi lahko naredu večkrat tudi na tekmi. Namreč če on hoče dat gol z glavo, mora vletet v kazenski prostor za napadalci... Tega pri Realu ne počne dosti, recimo ko pa je igral proti Sloveniji pa je to delal konstanto in je vedno ostajal sam, ker so branilci pokrili napadalce, njega pa nobeden. Tako je tudi dal gol in 2 vratnici na tisti tekmi, vse na isto foro... Je pa res, da v špa. ligi in CL te vtekanja pokrijejo DM, ki spremljajo svoje igralce, pri Sloveniji pa so vezisti samo gledali, kako se Sneijder sprehaja vedno sam v kazenski prostor... Samo vseeno bi lahko večkrat to poskušal in bi imel še več strelov in bi lahko štartal na kako visoko žogo in presentu nasprotnika s tem uletavanjem v prostor ala napadalec....
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by juanito 05.01.08 13:46

Ja samo Sneijder je majhen. Šut ima, ampak majhen je pa ko en škratek.

Higuainu je treba dati samo zaupanje, malo več minut, kot pa drobtinice na koncu tekme, in bo dokazal. Isto Soldado. Saviolo je treba spustit Nasmeh . Ker meni se zdi, da ko sta onadva na igrišču, to se je videlo v pokalu, da hočeta preveč in sta zato zelo nezbrana.

Je pa dobro za Higuaina, da predvsem na takem strelskem treningu impresionira Schusterja.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by RoBsOn#10 06.01.08 16:35

Intervju s Cannavarom:
http://www.realmadrid.com/articulo/rma45782.htm

Zmaga pa ta del odgovora:
"The team is strong in defence, and you saw it against Barcelona. It's a lot harder to achieve success based on individual play. Before a lot of us attacked and only three defended. That's why we had so many problems. A team like ours attacks together and defends together. Balance is the key."

Kot trije mušketirji, le da je nas 11. Worthy
Ploska
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by juanito 06.01.08 18:37

Še tekma z Zaragozo in potemm smo mesec brez Diarraja, katerega naj bi nadomestil Gago. Ampak, jaz imam občutek, da bo Schuster igral neko drugo taktiko. Taktiko z Gutijem, Baptisto in Sneijderom, ter tako pustil Gagota spet na klopi. Kaj mislite vi?
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by raulito 06.01.08 18:59

juanito je napisal/a:Taktiko z Gutijem, Baptisto in Sneijderom, ter tako pustil Gagota spet na klopi. Kaj mislite vi?

To je neka jebena teorija ASovega novinarja in mislim,da Šuki ni tok fukjen kot ta tip,ki prodaja te štorje.Če pa je tok fukjen pa lahk sam upamo,da trojica preseneti.IMO je to samomor in tud Šuki se tega po moje zaveda. Zaprte oci
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by juanito 06.01.08 19:07

raulito je napisal/a:IMO je to samomor in tud Šuki se tega po moje zaveda. Zaprte oci

Vem, da je samomor. Predvsem pa bo naslednji mesec najbrž eden najbolj pomembnih v njegovi (Gagotovi) karieri. Schusterju bo moral pokazat, da ima kvaliteto in jajca za Real Madrid. Jaz vem da jih ma in mislim, da vse kar rabi je samozavest in stalna ali pa vsaj neka dostojna minutaža. Ker če pa Schuster ne da šanse Gagu, potem pa brezveze da ga sploh imamo. Resno. Če Gago ne bo igral v naslednjemu mesecu je najbolje, da se ga proda in se dobi nazaj DLRja. Zakaj tako mislim? Če Gago, kot edini DM ob odsotnosti Diarraja ne bo igral... zakaj se ga potem rabi?

Vseeno pa bo to veeeeeeeeeeliiik minus za Schustra z moje strani, če mu ne bo dal šanse.


Ja , pa najverjetneje oz sigurno je tisto karnekajblesavega z strani ASa.
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 06.01.08 21:05

Valda, da mu dal šanso, če mu je še vedno do zdaj, ko je rabu menjavo za Diarraja... Vedno, ko ga ni blo, al ga je menu, je prišel Gago namesto njega... Ne vem zakaj pa zdej ne bo na njega računu... Valda bo kdaj tut trio Beast-Sneijder-Guti, samo še vedno bo tut Gago dosti igral...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by robinha cadabra 07.01.08 0:07

According to spanish medias, Real Madrid executives, though they are not too happy of the player's performances, are sure that in the future Royston Drenthe wil be able to show all his skills. That's why they are thinking that the best solution would be to yeld him on loan: for this reason the spanish club seem to be negotiating with Fiorentina.
vir:transfermareketweb.com

Ja nevem kaj bi si mislu, po tem kar je napisano, je zelo resnično ker Drentrhe ne igra nič, vemo pa tudi kako je z igralci ki jih damo na posojo.
robinha cadabra
robinha cadabra

Število prispevkov : 7
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by redondo 07.01.08 19:55

Samo proti Levanteju bo jeba. Zoher so out Metze, Heinze in Ramos, močno vprašljiv pa je Canna... Torej samo Pepe Budala
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by raulito 07.01.08 20:01

To pomeni...

Salgado--Pepe--Torre--Marcelo

Sam upam,da ne bo kakšna pisdarija proti Mallorci med tednom... da nam ne polomijo še koga. Nc jasn Canna je po moje vprašljiv samo za copo... tale zlomljen(al kaj pač je) prst bodo pa že do vikenda pošlihtal.Na Pepinha je treba pazit... upam,da je zdaj konec teh njegovih poškodb in grip.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by ALinho 07.01.08 20:01

redondo je napisal/a:Samo proti Levanteju bo jeba. Zoher so out Metze, Heinze in Ramos, močno vprašljiv pa je Canna... Torej samo Pepe Budala

Salgado-Torres-Pepe-Marcelo

No ja saj bi šlo, sam če se Pepe ne pozdravi What the Fuck Žalosten

EDIT:
No me je že raulito prehitel :d.


http://www.net.hr/sport/page/2008/01/07/0018006.html
Ruud baje to gesto namenil Calderonu, ker še ni dobil za podpisat nove pogodbe. Čeprav vem da ni res, ampak je pač to namenil... se ve komu Smiling.


http://www.net.hr/sport/ukratko/page/2008/01/06/0046006.html
Cannavaro noče nazaj v SErie A.
Upam da še za kako leto podaljša pogodbo.
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Real Madrid C.F. - Page 7 Empty Re: Real Madrid C.F.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 7 od 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu