Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

4 posters

Go down

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007) Empty 15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

Objavlja by raulito 10.12.07 1:38

Bilbao 0:1 Real

Strelci:Ruud van Gol


-------------------

Odlična tekma in zelo pomembna zmaga.Pohvalit je treba vse,še posebej Casillasa in Pepeja,ki sta brilirala.Odnos in igra sta mi bila zelo všeč in ima,da se tako nadaljuje.

Za La Sexto je Horge Valdano(realova legenda) podal izjavo s katero se popolnoma strinjam... Na včerajšni tekmi smo prvič v tej sezoni zgledali kot ekipa,ki je na prvem mestu.Suvereno,odločno in z dobro igro smo nabili Baske.

Glede navijačev Bilbao-a... jedne kurve umazane... take ultrase,ki mečejo stvari na igralce je treba benat iz stadiona,če je treba tudi vse!
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007) Empty Re: 15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

Objavlja by Johan 10.12.07 17:28

Malo prej sem si pogledal torrent tekme in morem reči da sem(prvič to sezono? No, je nekaj izjem.) zelo zadovoljen z igro ter pristopom, kakšrnega so igralci pokazali. Še posebej je lahko navdušil v obrambi Pepe, ki mislim, da ni naredil ene same napake, za Casillasa smo pa že tako ali tako navajeni.

Ponovno je začel tudi Baptista, tako da sem skoraj siguren, da bo ostal in da ga Šuster ne bo prodal(če ga ne bo Caldi&Pedja mafia).
Pa gol od vNistelrooya, IZVEN kazenskega prostora. :cheers:

Skratka, s takšno igro zmlejemo Lazio jutri.
Johan
Johan

Število prispevkov : 244
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija & Hrvaška.
Registration date : 09/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007) Empty Re: 15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

Objavlja by Guti.HAZ 10.12.07 20:45

Real je proti Bilabu odigral perfektno.Vsi so opravili svojo nalogo tako kot je treba.Veseli me,da Schuster uvršča v moštvo Baptisto in s tem na nek način motivira Gutija.Še najslabše je odigral Canna,ki je nekajkrat lepo "zaplaval".
Vse kakor se strinjam,da je to ena boljših partij letošnje sezone.Upam,da nadaljujemo s takim tempom.Sedaj moramo zmagati Osasuno doma,da gremo lahko sproščeno na El classico.In če Barca remizira na Mestalli gremo na derbi
s +6.To bi bilo fantastično! 8)


Jutri tekma doma proti Laziu.Ja,rabimo točko in jaz sem prepričan,da jo bomo dobili in lepo napredovali v knockout fazo.Upam,da bo Raulito zabil kakšen gol.Mora prehiteti tistega impotentnega Inzaghija.


HALA MADRID

Guti.HAZ

Število prispevkov : 18
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007) Empty Re: 15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

Objavlja by Marksman 11.12.07 1:48

Dobra igra na težkem gostovanju z odličnim Ikerjem, Robinhom in Pepejem smo uspeli domov odnest vse tri pike. Mislm, da je imel dobro tekmo tudi Baptista, ki igra solidno glede na svojo minutažo.
Marksman
Marksman

Število prispevkov : 27
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007) Empty Re: 15. krog - Atletic Bilbao vs. Real Madrid (8.12.2007)

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu