Real Madrid - Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

+9
RoBsOn#10
Marksman
mare
Izak
Marcelo
tomo
juanito
karioka32
RoadMan
13 posters

Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by RoadMan 18.01.08 16:37

Naslov je jasen. Katerih je vaših deset najljubših igralcev v belem dresu Nasmeh?



Mojih top 10 [brez vrstnega reda]:

Makako, Raul, Casillas, Redondo, Ramos, Hierro, Morientes, Makelele, Ronaldo, Helguera, Zizu....

Tudi Reyes me je zelo impresioniral, čeprav je bil v belem dresu premalo časa, da bi ga lahko štel med top 10....
RoadMan
RoadMan

Število prispevkov : 64
Age : 36
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija
Registration date : 22/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by karioka32 18.01.08 16:50

O ti mater, kr zajebana odločitev, ...glede na to, da Real spremljam im navijam zanj od leta 97' dalje, so to igralci v tej genaraciji, ...ziher bom koga pozabu. Smiling

1. Ronaldo ^^
2. Raul Raul
3. Zidane
4. Roberto Carlos
5. Casillas
6. Redondo
7. Hierro
8. Morientes
9. Beckham
10. McManaman, Robinho (mali me res navdušuje s svojo igro)

Težka odločitev, ....ne gre pozabiti tudi Figa, Ramos prihaja, ...
Real Madrid zastava

karioka32

Število prispevkov : 1
Registration date : 18/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by juanito 18.01.08 17:00

1. Alfredo di Stefano
2. Gento
3. Butragueno
4. Juanito
5. Raul
6. Roberto Carlos
7. Redondo
8. Zidane
9. Figo
10. Makelele
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by tomo 18.01.08 17:07

Makako,Hierro,Zidane, Figo,Raul,Iker,Morientes,Solari,McManaman,Ramos...

Edit: Mi je pa eden tistih najlubših ki so kdaj koli igral za real Michael Owen sm ko je mogu že po enmu letu odit...
tomo
tomo

Število prispevkov : 263
Age : 34
Najljubši nog. klub : REAL MADRID
Najljubša nog. reprezentanca : SLOVENIJA, ŠPANIJA
Registration date : 10/12/2007

https://realmadrid.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Marcelo 18.01.08 17:50

Uf... zelo težko bi jih skrčil na seznam 10ih igralcev:

1. Redondo
2. Di Stefano
3. Puskas
4. Santillana
5. Juanito
6. Zidane
7. Raul
8. Casillias
9. Gento
10. Hierro

Saj jih je še veliko, vendar ste omejili na 10 Nasmeh ... Ostalim še "veliko" manjka, da bi bili med "TOP 10"... Od Brazilcev bi uvrstil še R. Carlosa, ostale pa bolj težko, saj niso toliko osvojili oz. prispevali h moštvu, klubu kot so navedeni... Vrstni red ni pomemben... To je moje osebno mnenje...
Marcelo
Marcelo

Število prispevkov : 105
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija & Spanija
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Izak 18.01.08 18:25

1. Raul
2. Solari
3. Casillias
4. Carlos
5. Figo
6. Zidane
7. Helguera
8. Redondo
9. Di Stefano
10. Guti

Izak

Število prispevkov : 3
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid CF
Registration date : 09/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by mare 18.01.08 19:05

Ronaldo, Zidane, Alfredo di Stefano, Puskas, Juanito, Redondo, Raul, Roberto Carlos, Figo, Casillas.

Hala Madrid Real Madrid šal
mare
mare

Število prispevkov : 31
Age : 38
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija, Slovenija
Registration date : 08/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Marksman 18.01.08 19:33

1. Makako (zaradi njega začel navijati za Real)
2. Casillias
3. Raul
4. Zinedine Zidane
5. Fernando Hierro
6. Figo
7. Redondo
8. Ramos
9. Ferenc Puskas
10. Alfredo di Stefano

Zadnja 2 sta na 9 in 10 zato, ker jih nikoli nisem spremljal, vendar samo bral o njih.
Marksman
Marksman

Število prispevkov : 27
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Slovenija
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by RoBsOn#10 19.01.08 14:04

Uf...lažje bi izbral če bi bilo najboljših 20 Smiling A vendar:

1. Figo
2. Zidane
3. Casillias
4. Raul
5. Carlos
6. Hierro
7. Ronaldo
8. Redondo
9. Di Stefano
10. Beckham
RoBsOn#10
RoBsOn#10

Število prispevkov : 223
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid
Najljubša nog. reprezentanca : Srbija in Francija
Registration date : 18/12/2007

http://www.realmadrid.com

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by ALinho 19.01.08 14:11

Sem še mlad, tak da onih "starih" (Di stefano, Puskas...) še nisem spremljal

1. Beckham
2. Zidane
3. Casillas
4. Robinho
5. R. Carlos
6. Raul
7. Redondo
8. Ronaldo
9. Solari
10. Figo/Ramos
ALinho
ALinho

Število prispevkov : 112
Age : 33
Najljubši nog. klub : Real Madrid, Maribor, Dinamo ZG
Najljubša nog. reprezentanca : Španska, Hrvaška
Registration date : 18/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Žiga 19.01.08 14:20

- Raul
- v. Nistelrooy
- Zidane
- Figo
- Casillas
- Ramos
- Diarra
- Roberto Carlos
- Makelele
- Helguera

+ Cristiano Ronaldo (cez leto, dve) Požmrk
Žiga
Žiga

Število prispevkov : 98
Age : 36
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by raulito 19.01.08 14:28

Najljubših 10 VSEH ČASOV... torej se starišino(lahko) tud opošteva.

Od prvega dalje ni vrstnega reda. Tongue

1.Raul
Butra
Iker
Juanito
Hugo
Piri
Figo
Redondo
Salgado
Hierro
--------

Pol pa takoj zraven Kamačo,King,Zizue,Moro itd... preveč je tega...
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by redondo 19.01.08 14:31

Top 10 mojih najljubših, kar jaz spremljam (subjektivno):

1. Raul
2. Redondo
3. Figo
4. Helguera
5. Casillas
6. Solari
7. Zidane
8. Zamorano
9. Hierro
10. Morientes

Zelo ljubi so mi (bli) še Mcmanaman, Ivan Campo, Karanka, Bodo Ilgner in Guti. Ramos pa bo tudi s časoma... Mora še kako kanto ali dve dvigniti... Torej čez pol leta Budala Pa valda da tut še Roberto Carlos... Kak sem ga lahko pozabu Rooling eyes

Top 10 vseh časov (objektivno):

1. Di Stefano
2. Raul
3. Gento
4. Santillana
5. Butreguenio
6. Puškaš
7. Zamora
8. Michel
9. Sanchis
10. Pirri
... Hierro, Camacho, Garcia Remon, Juanito, Jacinto Quincoces, Ronaldo, Redondo, Zidane, Figo, Del Bosque, Kopa, Amancio, Hugo Sanches, Valdano, Casillas, Beckham, Chendo, Gordillo, Gallego, Martin Vasquez, Santamaria, Rial, Buyo, Roberto Carlos............ ..............................


Nazadnje urejal/a 19.01.08 14:46; skupaj popravljeno 1 krat
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by raulito 19.01.08 14:36

redondo je napisal/a:... Hierro, Camacho, Garcia Remon, Juanito, Jacinto Quincoces, Ronaldo, Redondo, Zidane, Figo, Del Bosque, Kopa, Amancio, Hugo Sanches, Valdano, Casillas, Beckham, Chendo, Gordillo, Gallego, Martin Vasquez, Santamaria, Rial, Buyo, Roberto Carlos............ ..............................

Od kje je ta tabela?

To je treba upoštevat vrstni red,al je kr nametano?
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by redondo 19.01.08 14:47

Od kje je ta tabela?

To je treba upoštevat vrstni red,al je kr nametano?

Nametano, keri so mi prišli še na pamet poleg prvih 10ih... Si delijo 11. mesto Smiling
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Marcelo 19.01.08 15:00

Hehe... sej jih je res težko imenovat najboljših 10... Mogoče najboljših 100, bi se dalo zajet Budala V Realu je do sedaj igralo 264 igralcev (vsaj 1 uradno tekmo)...
Marcelo
Marcelo

Število prispevkov : 105
Age : 35
Najljubši nog. klub : Real Madrid C.F.
Najljubša nog. reprezentanca : Brazilija & Spanija
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by raulito 19.01.08 15:01

Tista druga lestvica je objektivna al subjektivna? Al kje si prebral,da je takšna? IMO je buča,ker se Sanchis lahk skrije pred Kamačom,glede Zamore in Casillsa bi se tud dalo prepirat,tko da... To je pač tvoja tabela vseh časov(subjektivno)?Al si tok žiher,da folk po svetu gleda tako kot ti? Smiling Jaz ne vem... če je taka pol pardon,sam meni ni po godu.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by redondo 19.01.08 15:47

Ja kak se lahko Sanchis skrije, če je pa igralec, ki ima daleč največ nastopov v dresu Reala? Valda je to en zelo močan kriterij... Skor 100 več, kot drugi za njmi... Pa skor 20 let v Realu, 2 CL, 8 lig... Top 10 je ziher legend Reala... 710 tekem odigrat v Realu lahko odigra samo ena največjih legend in to od leta 1983 do leta 2001... Kapetan od leta 88 pa do 2001... Saj zame je tip v vrhu legend Reala...

Zamora pa je še vedno vratar št. 1 Reala in je še vedno naj španski vratar vseh časov. Še Garcia Ramon je kakih 14 dni nazaj razlagal, da je tudi Ikerja še malo težko primerjat s Zamoro in da bi on s tem še počaku par let...

Napisal pa sem pri drugi, da je objektivna glede na uspehe in rezultate, ki so jih imeli, ker pri prvi sem gledal izključno na to, kako so meni všeč, ker če bi bila prva bolj objektivna not kaki Helguera ne bi imel kaj iskat, al pa Solari... Valda pa bi kdo drug na to drugo gledal kako drugače...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by raulito 19.01.08 16:11

Ja pol bi lahk rekli,da je to lestvica po statistiki... kolk vidim je pa >najljubši< igralec.Če greš gledat marcino naj jačo postavo v zg.,pol je Kamačio tam in še v vsaki drugi bi se verjetno znajdu.Tipčina je bil v svojih časih in kasneje najbolj priljubljen igralec,znan po neverjetnem madridismu.Mnogi ga smatrajo kot očeta(na igrišču) quinte in je verjetno dal mal več Madridu oz. ga orng bol zaznamoval kot Sanchis.Jaz sem pač mislu,da v tej temi ni pomembna statistika.Sam če pa greš vprašat veterane med navijači ti bodo rekli,da je Kamačo tisti,ki je bol "zaznamoval" klub... med jačimi karakteri reala.Ko se folk spomni na kamača se zadere,vstane ter vdari po mizi in reče to je bil tiger.Ko se spomnijo na Sanchisa rečejo uja ded je legenda.Sam je pa bil dokaj sramežljiva legenda.Isto kot da bi primerjal Hierra in Raula po obnašanju.

Pri Zamori spet isto... Tip ma jačo statistiko jebi ga... po priljubljenosti je pa Iker daleč spredaj.Še pred kratkim je imala marca anketo kdo je naj jači golman vseh časov in Iker je gladko zmagal.Pa če bi šli primerjat igro in akcije Zamore z Ikerovimi umetninami,bi hitro vidli,da ju je sploh debilno primerjat,ker to so čist drugi časi,tko da...

Za statistiko te boli qurac v tej temi.Tu se gre za priljublenost in tukaj je težko postavit neko objektivno lestvico.Sama subjektiva.
raulito
raulito

Število prispevkov : 427
Registration date : 09/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by redondo 19.01.08 16:27

Ja pri drugi sem napisal da je objektivna, ker sem probal bit čim bolj objektiven, ker je vsaj kakih 20, 30 igralcev, ki bi lahko bli v top postavi. Ker pri prvi nisem gledal na nič drugega, kot sam nase. Če bi tudi pri drugi gledal sam nase, bi dal marsikoga med top 10, ki so meni simpatični pa jih nisem... Zato sem napisal, da je objektivna, ker sem upošteval statistiko, lovorike in ostale uspehe igralce, pa koliko časa so bli pri Realu...

Pri Sanchisu sem gledal pač nato, da igrač, ki ima daleč največ nastopov, da si zasluž mesto v postavi, od branilcev pa sem dal notri še Pirrija za katerega sem razmišlal, da bi dal njega ali Camacha. Pol sem pa hotu dat notri tut igralce tako, da bodo čim bolj iz različnih obdobij...

Valda, pa je Iker zdaj zmagal, ker je pač zdaj daleč najjači vratar in se folk praktično Zamore ne spomni, ker je igral 70 let nazaj... Pa tudi sem gledal na igralce, ki so že v pokoju in sem trenutne pustu pri miru, razen Raula sem postavu notri... Če bi bil pa Iker že v pokoju pa bi njega dal not. V bistvu sem ga že mislu dat, samo sem spomnu kak je 3. največja golmanska legenda Reala Garcia Remon razlagu, da je Ikerja še mogoče mal težko primerjat s Zamoro, ki je v Španiji že mit za vratarje.

Pač poskušu sem bit čim bolj objektiven, tebi pa sta pač 2 druga bolj primerna...
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by juanito 19.01.08 19:26

Ej zakaj pa nobeden ne vpiše Saviole . Zmesanec


Nasmeh
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by redondo 19.01.08 19:30

Ja... Saviola bi tut prišel v poštev Smiling Tip je namreč najboljši strelec Barcelone vseh časov v evropskih tekmovanjih... Pri Realu lahko pa vsem samo briše rit... Saj zaenkrat Laughing out loud Laughing out loud
redondo
redondo

Število prispevkov : 369
Age : 37
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by juanito 19.01.08 19:42

redondo je napisal/a:Pri Realu lahko pa vsem samo briše rit... Saj zaenkrat Laughing out loud Laughing out loud

Pomoje ima roke pregrobe... Nasmeh

Johan: S teme zahajate,...
juanito
juanito

Število prispevkov : 387
Registration date : 17/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov Empty Re: Vaših deset najljubših igralcev v belem dresu vseh časov

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu